Imię Nazwisko Kategoria Klub
Grzegorz Bachórz Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Adam Bernatowicz C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Maciej Borkowski Kategorie dzieciece BMX LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Roman Broniszewski Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Brzeziński Masters KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
Dawid Budny Młodzik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Filip Budny Młodzik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Sebastian Chlipała Junior Młodszy MKS TRIAL OCHOTNICA
Paweł Chromik Żak UKS FENIKS RYDUŁTOWY
Mateusz Czerniawski Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK
Iwona Czyszczoń Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK
Maja Dendys-Malecka Żak NIEZRZESZONA FREERIDESPORT
Jakub Dybał Junior KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Szczepan Dziewulski Masters SOKOŁOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC SOKOŁÓW PODLASKI
Kaia Ebertowska Młodziczka TREK GDYNIA
Piotr Gala Masters PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW"
Radosław Grafczyński Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Paweł Groyecki Młodzik GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Jan Jagieła Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Jacek Jarząbek Elita MKS TRIAL OCHOTNICA
Grażyna Kidoń C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Piotr Kosinski Masters 3 RACING DOWNHILL GROUP
Krzysztof Krawczak C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Jakub Król Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Antoni Kryński Młodzik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Robert Lejko Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Michał Łętowski Junior Młodszy MKS TRIAL OCHOTNICA
Sylwia Maciejkiewicz C5 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Przemysław Mazurek Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Anna Michalak-Warżała Masters NIEZRZESZONA SKI&BIKE HOUSE TEAM STRONIE ŚLĄSKIE
Michał Nowak Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Oliwier Pawlikowski Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Maksymilian Piątkowski Masters NIEZRZESZONY
Piotr Reczek Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK
Paweł Reczek Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK
Karol Serwin Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Valerii Shulha Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Joanna Światłoń Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK
Mirosław Szczepankiewicz H1 GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Joanna Szeliga Masters GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START"
Adam Szlaga Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Jan Szlga Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Tomasz Szulski Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Piotr Tomana Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Aleksander Wieczorkiewicz Masters 3 RACING DOWNHILL GROUP
Maksymilian Wolnicki Junior KM CHAMPION ŚWIDNIK
Mikołaj Woźniak Żak TRIALS UP TEAM / PKN ORLEN
Dominik Wróbel Junior Młodszy KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Jarosław Zaborowski Masters NIEZRZESZONY
Grzegorz Żółtek Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK

WCZYTAJ WIĘCEJ