Imię Nazwisko Kategoria Klub
Patryk Adamczak Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ
Antoni Adamczuk Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Adamów Żak KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Adam Adamowicz Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Maja Adamowicz Kategorie dzieciece BMX GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Ksawery Adaszak Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Tomasz Andrzejczak Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Krzysztof Antonowicz Junior Młodszy AMG CYBINKA TEAM
Filip Aspadarec Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Damian Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Katarzyna Bachniak Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Tomasz Bala Elita KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Karol Balcerczyk Młodzik MSR MRĄGOWO
Marta Balcerzak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Leon Baliński Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Jakub Banaszkiewicz Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Milena Banaszkiewicz Juniorka Młodsza LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Łukasz Bandura Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
Cezary Barczyk Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
Michał Bareła Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Julia Baron Młodziczka GRUPA KOLARSKA GLIWICE
Paweł Baron Masters UKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
Paweł Bartoszek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Sarah Bartoszek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Aleksander Basiński Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Iwo Basiński Junior Młodszy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Oliwia Bednarz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Szymon Biel Elita UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Robert Bielawski Elita UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Piotr Bieliński Masters NIEZRZESZONY
Damian Bieniek Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Jakub Biernacki Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Emilia Bindacz Młodziczka UKS FENIKS RYDUŁTOWY Szkółka kolarska Rydułtowy Cykloklasa Merida
Piotr Binek Masters CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Julia Biskup Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Natalia Blin Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Tomasz Błażejewski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Damian Błotnicki Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jan Błyskoń Młodzik NIEZRZESZONY LEDENT
Karol Bochenek Junior KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
Marek Bonecki Masters AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Barbara Borowiecka Elita NIEZRZESZONA / SzczepanBike/PrinzWear
Kornelia Braun Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Adrian Brodawka Junior ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
Kacper Brodziak Cyklosport CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Karolina Broj Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
Maksymilian Brożyna Junior UKS SPORTOWIEC PIŁA
Michał Brytan Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Filip Brzóska Junior KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Eugenia Bujak Elita KD ROG
Natalia Buła Młodziczka UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Przemysław Burzych Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Dominika Bykowska Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Mateusz Bylica Orlik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Adrianna Byra Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Justyna Cebula Juniorka GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Grzegorz Cebulski Masters LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Arkadiusz Charczuk Junior Młodszy LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Zuzanna Charyga Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Tomasz Chmielowski Młodzik KTC KOŁO
Maja Chodór Juniorka Młodsza KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
Kacper Chojnacki Junior UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
Tymon Chojnacki Kategorie dzieciece BMX ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
Kacper Chrystek Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Michał Chuderski Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Nataniel Ciborowski Młodzik "KS OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA"
Anna Ciecior Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
Łukasz Ciecior Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
Mateusz Cielepak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Cielepak Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Franciszek Cierpikowski Junior Młodszy UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Oskar Cimaszewski Młodzik UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
Mateusz Ciołek Młodzik LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW
Roksana Ciomperlik Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
Dawid Cudziło Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ

WCZYTAJ WIĘCEJ