Władze

WŁADZE POLSKIEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO



ZARZĄD Polskiego Związku Kolarskiego:

Grzegorz Botwina - Prezes

Jakub Fornalik - Wiceprezes ds. prawnych

Jacek Kasprzak - Wiceprezes ds. sportowych

Lucjusz Wasielewski

Błażej Maresz

Franciszek Harbacewicz

Marek Rutkiewicz

Rafał Makowski

Mariusz Witecki

 

KOMISJA REWIZYJNA Polskiego Związku Kolarskiego:

Michał Jackowiak - Przewodniczący

Kamil Dziedzic

Andrzej Chmurzewski

Sławomir Baliński

Dariusz Biernacki

komisja.rewizyjna@pzkol.pl



       KADRA SZKOLENIOWA Polskiego Związku Kolarskiego:


Tomasz Brożyna – Selekcjoner kadry narodowej, kolarstwo szosowe, Elita mężczyzn
Jacek Morajko - Trener kadry narodowej juniorów , kolarstwo szosowe
Sebastian Malecki - Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Marcin Adamów - Trener kadry narodowej juniorek, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Andrzej Tołomanow – Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Igor Krymski - Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Paweł Meszka - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, kategoria juniorka, konkurencje sprinterskie
Kamil Kuczyński - Trener kadry narodowej mężczyzn U23, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Tomasz Brożyna - Trener kadry narodowej mężczyzn U23, kolarstwo szosowe
Małgorzata Jasińska - Selekcjonerka kadry narodowej, Elita kobiet, kolarstwo szosowe
Paulina Brzeźna Bentkowska - Trener kadry narodowej kobiet U23, juniorek kolarstwo szosowe
Grzegorz Ratajczyk - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Daniel Meszka - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Damian Zieliński - Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Kornel Osicki - Trener kadry narodowej, kolarstwo górskie kategoria Elita,
Przemysław Gierczak - Trener kadry narodowej junior i U23 i Elita kolarstwo przełajowe i kolarstwo górskie kobiet i mężczyzn U23 i junior
Marcin Oskiera - Koordynator BMX i Freestyle
Michał Kusiński - Koordynator BMX Racing


BIURO Polskiego Związku Kolarskiego:
 
Cezary Jedliński - Sekretarz Generalny  c.jedlinski@pzkol.pl
Wacław Skarul - Dyrektor Sportowy  w.skarul@pzkol.pl
Katarzyna Dzięcioł-Biełowieżec -  Pełnomocnik ds Komunikacji i Sponsoringu, Rzecznik Prasowy 
Agata Świeczka - Dyrektor Biura biuro@pzkol.pl
Magdalena Sadłecka - szkolenie@pzkol.pl
Agnieszka Smolińska - Koordynator ds. kolarstwa MTB, przełajowego i BMX szkoleniemtb@pzkol.pl
Dorota Grabowska - Koordynator ds. kolarstwa szosowego  szkolenieszosa@pzkol.pl

Elżbieta Klonfas  - Księgowa ela@pzkol.pl
Patrycja Sitarska - Dział Logistyki i Administracji marketing@pzkol.pl
Tomasz Nargiełło - Dział Logistyki nargiello@pzkol.pl
 
 
KOMISJE Polskiego Związku Kolarskiego:
 
 

KOMISJA DYSCYPLINARNA Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Marek Kosicki 
  2. Marian Krych
  3. Robert Radosz
  4. Jan Antkowiak
  5. Janusz Szczawiński

marek.kosicki@mzkol.pl

 

Komisja szosowa Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Łukasz Świderski – Przewodniczący
  2. Tomasz Owsian – Wiceprzewodniczący
  3. Waldemar Minta
  4. Bolesław Bałd
  5. Robert Radosz
  6. Rafał Górak
  7. Zbigniew Klęk
  8. Piotr Broński
  9. Waldemar Cebula

 swider-81@o2.pl

 

Komisja torowa Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Sieczkowski Adam  - Przewodniczący
  2. Kasprzak Jacek 
  3. Grudzień Jacek 
  4. Malecki  Dariusz 
  5. Tomaszewski Paweł 
  6. Ogórek  Norbert 
  7. Kierejewski Robert 
  8. Szarycz Artur 
  9. Szyszkowski Leszek 
  10. Dąbrowski Krzysztof 
  11. Kołba Jacek 
  12. Walczak Zygmunt 

adam.alks@interia.pl

 

Komisja kolarstwa górskiego Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Kamil Dziedzic – Przewodniczący
  2. Konrad Ulanicki – Wiceprzewodniczący
  3. Tomasz Kubala – Wiceprzewodniczący
  4. Michał Kowol
  5. Przemysław Gierczak
  6. Maciej Jeziorski
  7. Piotr Walerak
  8. Kornel Osicki
  9. Łukasz Ostafin
  10. Bartosz Dul
  11. Piotr Bereźniki
  12. Michał Laskowski
  13. Michał Bogdziewicz
  14. Janusz Łodej

 komisjamtb@pzkol.pl

 

 Komisja kolarstwa BMX i zjazdowego Polskiego Związku Kolarskiego: 

  1. Jerzy Klinik - Przewodniczący
  2. Kazimierz Janusz - Sekretarz
  3. Karol Adamczyk
  4. Hubert Cichecki
  5. Łukasz Hendel
  6. Marek Komisaruk
  7. Adam Kozłowski
  8. Tomasz Kramarczyk
  9. Michał Kusiński
  10. Marcin Oskiera
  11. Łukasz Ostafin
  12. Arkadiusz Perin
  13. Jan Wrożyna
  14. Grzegorz Ziaja

 klinik@agh.edu.pl

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Kolarskiego:

 

 

Komisja przełajowa Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Dariusz Skorupa - Przewodniczący
  2. Paweł Pietrzak - Wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Godlewski - Sekretarz
  4. Anna Sadowska
  5. Jan Paterak
  6. Marek Bonecki
  7. Andrzej Kaiser

komisjaprzelajowa@pzkol.pl

 

Komisja Masters Polskiego Związku Kolarskiego: 

1.Grzegorz Turkiewicz  - Przewodniczący  

grzegorz@komisjamasters.pl