Władze

WŁADZE POLSKIEGO ZWIĄZKU KOLARSKIEGO



ZARZĄD Polskiego Związku Kolarskiego:

Rafał Makowski - Prezes

Jakub Fornalik - Wiceprezes ds. prawnych

Błażej Maresz - Wiceprezes ds. sportowych

Lucjusz Wasielewski

Franciszek Harbacewicz

Grzegorz Botwina 

Mariusz Witecki

 

KOMISJA REWIZYJNA Polskiego Związku Kolarskiego (komisja.rewizyjna@pzkol.pl)

Michał Jackowiak - Przewodniczący

Kamil Dziedzic

Andrzej Chmurzewski

Sławomir Baliński

Dariusz Biernacki


       KADRA SZKOLENIOWA Polskiego Związku Kolarskiego:


Tomasz Brożyna – Selekcjoner kadry narodowej, kolarstwo szosowe, Elita mężczyzn
Jacek Morajko - Trener kadry narodowej juniorów , kolarstwo szosowe
Sebastian Malecki - Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Marcin Adamów - Trener kadry narodowej juniorek, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Andrzej Tołomanow – Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Igor Krymski - Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Paweł Meszka - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, kategoria juniorka, konkurencje sprinterskie
Kamil Kuczyński - Trener kadry narodowej mężczyzn U23, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Tomasz Brożyna - Trener kadry narodowej mężczyzn U23, kolarstwo szosowe
Małgorzata Jasińska - Selekcjonerka kadry narodowej, Elita kobiet, kolarstwo szosowe
Paulina Brzeźna Bentkowska - Trener kadry narodowej kobiet U23, juniorek kolarstwo szosowe
Grzegorz Ratajczyk - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Daniel Meszka - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Damian Zieliński - Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Kornel Osicki - Trener kadry narodowej, kolarstwo górskie kategoria Elita,
Przemysław Gierczak - Trener kadry narodowej junior i U23 i Elita kolarstwo przełajowe i kolarstwo górskie kobiet i mężczyzn U23 i junior
Marcin Oskiera - Koordynator BMX i Freestyle
Michał Kusiński - Koordynator BMX Racing


BIURO Polskiego Związku Kolarskiego:
 
Cezary Jedliński - Sekretarz Generalny  c.jedlinski@pzkol.pl
Marek Rutkiewicz - Dyrektor Sportowy  m.rutkiewicz@pzkol.pl
 
Magdalena Sadłecka - biuro@pzkol.pl  m.sadlecka@pzkol.pl 
Agnieszka Smolińska - Koordynator ds. kolarstwa MTB, przełajowego i BMX a.smolinska@pzkol.pl
Dorota Grabowska - Koordynator ds. kolarstwa torowego d.grabowska@pzkol.pl

Elżbieta Klonfas  - Księgowa ela@pzkol.pl
Agata Świeczka - a.swieczka@pzkol.pl 
 
 
KOMISJE Polskiego Związku Kolarskiego:
 

KOMISJA DYSCYPLINARNA Polskiego Związku Kolarskiego (marek.kosicki@mzkol.pl)

  1. Marek Kosicki 
  2. Marian Krych
  3. Robert Radosz
  4. Jan Antkowiak
  5. Janusz Szczawiński

 

Komisja szosowa Polskiego Związku Kolarskiego:

  1. Łukasz Świderski – Przewodniczący
  2. Tomasz Owsian – Wiceprzewodniczący
  3. Waldemar Minta
  4. Bolesław Bałd
  5. Robert Radosz
  6. Rafał Górak
  7. Zbigniew Klęk
  8. Piotr Broński
  9. Waldemar Cebula

 

Komisja torowa Polskiego Związku Kolarskiego

  1. Sieczkowski Adam - Przewodniczący
  2. Kasprzak Jacek 
  3. Grudzień Jacek 
  4. Malecki  Dariusz 
  5. Tomaszewski Paweł 
  6. Ogórek  Norbert 
  7. Kierejewski Robert 
  8. Szarycz Artur 
  9. Szyszkowski Leszek 
  10. Dąbrowski Krzysztof 
  11. Kołba Jacek 
  12. Walczak Zygmunt 

Komisja kolarstwa górskiego Polskiego Związku Kolarskiego (komisjamtb@pzkol.pl)

  1. Kamil Dziedzic – Przewodniczący
  2. Konrad Ulanicki – Wiceprzewodniczący
  3. Tomasz Kubala – Wiceprzewodniczący
  4. Michał Kowol
  5. Piotr Walerak
  6. Łukasz Ostafin
  7. Bartosz Dul
  8. Piotr Bereźniki
  9. Michał Laskowski
  10. Michał Bogdziewicz
  11. Janusz Łodej
  12. Michał Górny

 Komisja kolarstwa BMX i zjazdowego Polskiego Związku Kolarskiego

  1. Jerzy Klinik - Przewodniczący
  2. Kazimierz Janusz - Sekretarz
  3. Karol Adamczyk
  4. Hubert Cichecki
  5. Łukasz Hendel
  6. Marek Komisaruk
  7. Adam Kozłowski
  8. Tomasz Kramarczyk
  9. Michał Kusiński
  10. Marcin Oskiera
  11. Łukasz Ostafin
  12. Arkadiusz Perin
  13. Jan Wrożyna
  14. Grzegorz Ziaja 

 Komisja ds. kolarstwa kobiet

  1. Leszek Szyszkowski - Przewodniczący
  2. Tomasz Bartosik - Wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Kołodziejczyk
  4. Rafał Osiak 
  5. Paweł Benkowski 
  6. Robert Taciak
  7. Aleksandra Zabrocka 

 Komisja Dzieci i Młodzieży Polskiego Związku Kolarskiego

  1. Sławomir Baliński - Przewodniczący
  2. Robert Kierejewski - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Jackowiak - Sekretarz
  4. Adam Sieczkowski
  5. Marian Krych
  6. Norbert Ogórek
  7. Krzysztof Dąbrowski
  8. Waldemar Cebula
  9. Jacek Grudzień
  10. Piotr Ignaczak
  11. Krzysztof Baćkowski
  12. Paweł Tomaszewski
  13. Zbigniew Klęk
  14. Marek Cieślak
  15. Dariusz Malecki
  16. Michał Kusiński 

Komisja przełajowa Polskiego Związku Kolarskiego

  1. Dariusz Skorupa - Przewodniczący
  2. Jan Paterak - Wiceprzewodniczący
  3. Andrzej Godlewski - Sekretarz
  4. Anna Sadowska
  5. Arkadiusz Łuków
  6. Marek Bonecki
  7. Andrzej Kaiser

 

Komisja Masters Polskiego Związku Kolarskiego (grzegorz@komisjamasters.pl)

  1. Grzegorz Turkiewicz  - Przewodniczący  

 

Komisja E-Sport Polskiego Związku Kolarskiego (jacek@ztpl.cc)

  1. Jacek Tarach - Przewodniczący 
  2. Łukasz Trybuś - Wiceprzewodniczący
  3. Michał Woźniak 

 

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Kolarskiego (kolegium.sedziow@pzkol.pl)

  1. Mirosław Winiarski - Przewodniczący (tel. 600 208 919)
  2. Paweł Skorek
  3. Paweł Kaczmarek
  4. Marek Sołtysiak
  5. Rafał Makowski
  6. Cezary Wicha
  7. Zbigniew Ruzik
  8. Małgorzata Siennicka
  9. Dominik Dudkiewicz
  10. Marzena Mrówczyńska
  11. Edward Bratuś