Władze

Władze Polskiego Związku Kolarskiego

ZARZĄD PZKol:

Janusz Pożak - Prezes

Andrzej Domin - Wiceprezes

Katarzyna Dzięcioł Biełowieżec - Wiceprezes

Artur Szarycz

Zbigniew Klęk

Przemysław Bednarek

Andrzej Chmurzewski

Robert Radosz

 Arkadiusz Jałowski

KOMISJA REWIZYJNA

Krzysztof Golwiej - Przewodniczący 

Sebastian Rubin - Wiceprzewodniczący

Piotr Karkoszka - Sekretarz


KOMISJA DYSCYPLINARNA
Marek Kosicki – Przewodniczący 
Jan Antkowiak
Krzysztof Karasiewicz
Robert Radosz
Zdzisław Trojga

KADRA SZKOLENIOWA PZKol

Piotr Wadecki – Selekcjoner kadry narodowej, kolarstwo szosowe, Elita mężczyzn
Mariusz Mazur – Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo szosowe
Tomasz Kiendyś – Trener kadry narodowej młodzieżowców, kolarstwo szosowe 
Tomasz Owsian - Trener koordynator kadry narodowej juniorów, kolarstwo szosowe, kolarstwo torowe konkurencje średniodystansowe
Waldemar Cebula - Trener kadry narodowej juniorów , kolarstwo szosowe
Jerzy Świnoga - Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Marcin Adamów - Trener kadry narodowej juniorek, kolarstwo szosowe
Trener kadry narodowej juniorek, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Jacek Kasprzak – Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Igor Krymski - Trener kadry narodowej mężczyzn, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Piotr Zaradny - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje średniodystansowe
Daniel Meszka - Trener kadry narodowej kobiet, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Trener kadry narodowej juniorów, kolarstwo torowe, konkurencje sprinterskie
Kornel Osicki - Trener kadry narodowej, kolarstwo górskie 
Andrzej Kramarczyk - Trener kadry narodowej, kolarstwo BMX i Trial 
Jan Antkowiak - Trener kadry narodowej, kolarstwo przełajowe
Mateusz Kubiak - selekcjoner fourcross
Arkadiusz Perin - selekcjoner zjazd


BIURO PZKol
Sekretarz Generalny - Marcin Wątrobiński
WaldemarCebula - Dyrektor Sportowy cebula@pzkol.pl
Agata Świeczka – Sekretariat - biuro@pzkol.pl
Agata Tajer – Koordynator ds. kolarstwa torowego - szkolenietor@pzkol.pl
Agnieszka Smolińska – Koordynator ds. kolarstwa MTB, przełajowego i BMX - szkoleniemtb@pzkol.pl
Dorota Gabryszewska –Koordynator ds. kolarstwa szosowego -szkolenieszosa@pzkol.pl
Marian Więckowski - Kolarstwo dzieci
Dorota Sokołowska - Główny Księgowy - d.sokolowska@pzkol.pl
Elżbieta Klonfas – Księgowa
Patrycja Lampart – Księgowa
Patrycja Sitarska- Dział Marketingu – marketing@pzkol.pl
Tomasz Nargiełło – Dział Logistyki - nargiello@pzkol.pl
Tomasz Szygenda – Dział Logistyki - szygenda@pzkol.pl

KOMISJE PRZY PZKOL

Kolegium Sędziów PZKol - przewodniczący - Tomasz Cichy
Komisja MTB przy PZKol - przewodniczący - Błażej Maresz

 

ZAKRESY OBOWIĄZKÓW CZŁONKÓW ZARZĄDU

Prezes Zarządu

- zarządzanie PZKol i możliwie najszersza realizacja obietnic wyborczych z grudnia 2016r.

- koordynacja realizacji umów z MSiT

- koordynacja realizacji programu szkoleniowego

- współpraca z trenerami kadrowymi PZKol

- rozwój i koordynacja  pracy wszystkich działów biura PZKol