Akcje Szkoleniowe Kadry Narodowej w 2021 r.

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Przygotowania zawodników kadry narodowej do udziału w igrzyskach olimpijskich oraz przygotowania i udział w mistrzostwach świata i Europy w sportach olimpijskich w 2021 roku
Lp
Data
Nr poz z zał.  nr 1
Liczba osób
Miejsce akcji (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
Lista obsługi i zawodników
OD
DO
zawodnicy
osoby towarzyszące
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYŹNI (ANDRZEJ TOŁOMANOW)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
9
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-02-07
2021-02-21
2
3
3
Fuertaventura
Hiszpania
Lista zawodników 
3.
2021-02-22
2021-03-30
1
9
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
4.
2021-03-19
2021-04-02
2
5
2
Sierra Nevada 
Hiszpania
akcja odwołana
5.
2021-04-07
2021-04-16
1
5
3
Pruszków
Polska
 
6.
2021-04-22
2021-05-08
1
7
4
Pruszków
Polska
Lista zawodników
 
7.
2021-05-01
2021-05-08
4
3
1
Piceno Ascoli
Włochy
Lista zawodników
8.
2021-05-09
2021-05-19
4
2
2
Puchar Narodów Hong Kong
Chiny
Lista zawodników
 
9.
2021-05-18
2021-05-19
1
3
2
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
10.
2021-05-20
2021-05-24
4
5
2
Brno
Czechy
Lista zawodników 
11.
2021-05-31
2021-06-06
1
7
4
Pruszków
Polska
 
12.
2021-06-07
2021-06-16
1
9
5
Pruszków
Polska
 
13.
2021-06-24
2021-06-28
1
6
4
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
14.
2021-06-27
2021-07-06
4
6
3
Fiorenzuola 
Włochy 
Lista zawodników 
15.
2021-07-05
2021-07-21
2
4
2
Livigno
Włochy
Lista zawodników 
16.
2021-07-22
2021-07-26
1
4
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
 
2021-09-26
2021-10-02
1
8
4
Pruszków
Polska
Lista zawodników
 
2021-10-02
2021-10-10
5
7
4
Grenchen
Szwajcaria
 
17.
2021-10-16
2021-10-25
5
7
4
MŚ Roubaix
Francja
 
18.
2021-11-08
2021-11-13
1
8
4
Pruszków
Polska
 
19.
2021-12-07
2021-12-14
1
8
4
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MĘŻCZYZN (IGOR KRYMSKI)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
6
4
Pruszkow
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-02-07
2021-02-21
2
5
4
Fuerteventura
Hiszpania
Lista zawodników 
3.
2021-02-22
2020-04-16
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
4.
2021-04-17
2021-05-06
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
5.
2021-05-07
2021-05-26
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
6.
2021-05-10
2021-05-17
2
4
3
Apeldoorn
Holandia
Lista zawodników 
7.
2021-05-27
2021-06-09
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników
8.
2021-06-10
2021-06-13
4
6
4
Cottbus
Niemcy
 
9.
2021-06-14
2021-07-04
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
10.
2021-07-07
2021-07-18
2
5
3
Poniewież
Litwa
 
 
2021-09-05
2021-09-15
4
3
3
Cali/P.Narodów
Kolumbia
Lista zawodników
12.
2021-09-01
2021-10-05
1
6
4
Pruszków
Polska
 
13.
2021-10-06
2021-10-18
5
5
4
Aszchabad
Turkmenistan
 
14.
2021-11-01
2021-11-13
1
6
4
Pruszków
Polska
 
15.
2021-11-29
2021-12-11
1
6
4
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT KOBIET (DANIEL MESZKA)
1.
2021-01-02
2021-01-18
1
5
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
2.
2021-01-24
2021-02-11
1
4
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
3.
2021-02-14
2021-02-28
2
3
3
Fuerteventura
Hiszpania
Lista zawodników 
4.
2021-03-07
2021-03-11
1
4
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
5.
2021-03-13
2021-03-26
1
3
2
Spała
Polska
 
6.
2021-03-27
2021-04-01
1
4
3
Pruszków
Polska
 
7.
2021-04-08
2021-04-19
1
3
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
8.
2021-04-20
2021-05-08
1
3
3
Pruszków
Polska
 
9.
2021-05-09
2021-05-19
1
3
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
10.
2021-05-20
2021-06-02
1
3
3
Spała
Polska
Lista zawodników 
12.
2021-06-03
2021-06-18
1
3
3
Pruszków
Polska
 
13.
2021-06-19
2021-06-28
1
3
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników
14.
2021-07-01
2021-07-24
1
2
2
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
15.
2021-09-01
2021-09-04
1
3
3
Pruszków
Polska
 
16.
2021-09-05
2021-09-15
4
3
2
Cali/P.Narodów
Kolumbia
Lista zawodników
 
 
2021-09-15
2021-09-30
1
3
3
Pruszków
Polska
 
17.
2021-10-16
2021-10-25
5
4
3
MŚ Roubaix
Francja
 
18.
2021-11-08
2021-11-19
1
3
3
Pruszków
Polska
 
19.
2021-12-01
2021-12-13
1
3
3
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
2021-01-30
2021-02-13
2
5
4
Torrevieja
Hiszpania 
Lista zawodników 
2.
2021-02-23
2021-02-27
1
5
5
Pruszków 
Polska
 
3.
2021-03-20
2021-04-06
2
5
4
Teide
Hiszpania 
Lista zawodników
 
5.
2021-04-11
2021-04-14
1
4
1
Pruszków 
Polska
Lista zawodników
 
6.
2021-04-14
2021-04-19
4
4
3
Gent
Belgia
Lista zawodników
 
7.
2021-05-02
2021-05-08
4
6
3
Ascoli
Włochy
Lista zawodników 
8.
2021-05-22
2021-05-26
4
3
2
Bahnen -Tournee
Niemcy
Lista zawodników 
9
2021-05-20
2021-05-24
4
4
3
Brno
Czechy
Lista zawodników
10.
2021-06-21
2021-06-28
1
6
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników 
13.
2021-06-27
2021-07-07
4
5
1
Fiorenzuola
Włochy
 
14.
2021-07-08
2021-07-13
1
3
4
Kartuzy
Polska
 
15.
2021-07-13
2021-07-26
1
3
5
Otrębusy
Polska
Lista zawodników 
16.
2021-08-26
2021-08-29
4
3
2
Prostejov
Czechy
Lista zawodników
17.
2021-09-02
2021-09-18
2
5
2
Teneryfa
Hiszpania
 
18.
2021-09-05
2021-09-15
4
6
4
Cali Puchar Narodów
Kolumbia
Lista zawodników 
18.
2021-09-25
2021-10-02
1
5
5
Pruszków
Polska
Lista zawodników
 
 
2021-10-01
2021-10-10
5
4
3
ME Grenchen
Szwajcaria
 
19.
2021-10-16
2021-10-25
5
6
5
MŚ Roubaix
Francja
 
20..
2021-11-07
2021-11-18
1
7
5
Pruszków
Polska
 
21.
2021-12-05
2021-12-16
1
7
5
Pruszków
Polska
 
       GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORKI (MARIUSZ MAZUR)
1
2021-01-04
2021-01-25
2
6
2
Zgrupowanie kondycyjne
Teneryfa
Lista zawodników 
2
2021-05-10
2021-05-31
2
3
4
Zgrupowanie wysokogórskie
Teneryfa/Andora/Sierra N.
akcja odwołana 
3.
2021-05-08
2021-05-22
1
1
2
Zakopane 
Polska
 
4.
2021-05-30
2021-06-04
2
1
0
Livigno
Włochy
 
5.
2021-06-06
2021-06-13
2
1
0
Livigno
Włochy
 
6.
2021-06-02
2021-06-23
2
1
1
Andora 
Andora
 
7.
2021-06-21
2021-07-01
1
1
2
Zakopane
Polska
 
8.
2021-07-11
2021-07-13
1
2
3
Konsultacja IO Warszawa
Polska 
 
9.
2021-09-05
2021-09-13
4
10
6
Mistrzostwa Europy
Włochy/Trento
Lista zawodników 
10.
2021-09-16
2021-09-27
4
6
5
Mistrzostwa Świata
Belgia
Lista zawodników 
       GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORZY (SYLWESTER SZMYD)
1.
2021-06-14
2021-06-20
3
5
1
Mistrzostwa Polski
Polska
 
2.
2021-08-05
2021-08-13
3
9
6
Tour de Pologne
Polska
Lista zawodników 
3.
2021-09-05
2021-08-12
5
9
6
Mistrzostwa Europy
Włochy
Lista zawodników 
4.
2021-09-16
2021-09-28
5
6
8
Mistrzostwa Świata
Belgia
 Lista zawodników
       GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (OSICKI KORNEL)
1.
2021-03-04
2021-03-16
4
4
3
Alanya
Turcja
Lista zawodników
 
2.
2021-03-30
2021-04-09
4
5
3
Salamina 
Grecja 
akcja odwołana 
 3.
2021-04-05
2021-04-23
2
1
0
Sierra Nevada
Hiszpania
Lista zawodników
4.
2021-04-24
2021-04-25
4
1
0
Tibi/Alicante
Hiszpania
Lista zawodników
5.
2021-05-03
2021-05-10
4
5
3
Albstadt
Niemcy
Lista zawodników
6.
2021-06-27
2021-07-05
4
2
2
Les Gets (PŚ)
Francja 
 
7.
2021-08-10
2021-08-17
5
3
2
Novi Sad (ME)
Serbia 
 
8.
2021-08-18
2022-08-24
2
3
2
Val di Sole (MŚ)
Włochy 
 
9.
2021-08-22
2021-08-31
5
3
2
Val di Sole (MŚ)
Włochy 
Lista zawodników 
       GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (MAJA WŁOSZCZOWSKA)
1
2021-01-05
2021-02-07
2
1
3
Gran Canaria 
Hiszpania
 Lista zawodników 
2
2021-02-12
2021-02-27
2
1
4
La Nucia 
Hiszpania
Lista zawodników 
3
2021-04-05
2021-04-23
2
1
4
Sierra Nevada
Hiszpania 
Lista zawodników 
4
2021-04-24
2021-04-25
4
1
4
Tibi/Alicante
Hiszpania
Lista zawodników 
5
2021-06-23
2021-07-03
2
1
5
Avioraz
Francja
Lista zawodników
5
2021-07-12
2021-07-25
2
1
5
Tokio
Japonia 
 
6
2021-08-10
2021-08-17
4
1
4
Novi Sad
Serbia
 
7
2021-08-1
2021-08-24
2
1
5
Val di Sole 
Włochy 
 
8
2021-08-22
2021-08-31
5
1
5
Val di Sole 
Włochy 
Lista zawodników
 
9
2021-09-21
2021-10-01
2
1
4
Elba
Włochy 
 

 

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Program dofinansowania zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży w 2021 roku
Lp
Data
Nr poz z zał.  nr 1
Liczba osób
Miejsce akcji (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
Lista obsługi i zawodników
OD
DO
zawodnicy
osoby towarzyszące
       GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT JUNIOR (DANIEL MESZKA)
1.
2021-02-15
2021-02-24
1
10
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-03-10
2021-03-30
1
10
3
Pruszków
Polska
 
3.
2021-05-27
2021-07-30
4
7
4
Cottbus
Niemcy
 
4.
2021-06-01
2021-06-21
1
8
3
Spała
Polska
 
5.
2021-07-01
2021-07-14
1
8
3
Pruszków
Polska
 
6.
2021-07-23
2021-08-11
1
8
4
Pruszków
Polska
 
7.
2021-08-12
2021-08-23
5
7
4
ME Do ustalenia
Do ustalenia
 
8.
2021-08-29
2021-09-06
5
7
4
Kair
Egipt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MŁODZIEŻOWCY KOBIETY (DANIEL MESZKA)
1.
2021-01-24
2021-02-11
1
1
0
Pruszków
Polska
 
2.
2021-02-14
2021-02-28
2
2
0
Fuertaventura
Hiszpania
 
3.
2021-03-13
2021-04-01
1
2
1
Spała
Polska
 
4.
2021-04-08
2021-04-19
1
2
0
Pruszków
Polska
 
5.
2021-05-01
2021-05-08
1
2
1
Spała
Polska
 
6.
2021-05-20
2021-05-29
1
3
1
Spała
Polska
 
7.
2021-06-08
2021-06-18
1
3
0
Pruszków
Polska
 
8.
2021-07-01
2021-07-14
1
3
0
Pruszków
Polska
 
9.
2021-07-23
2021-08-11
1
4
2
Pruszków
Polska
 
10.
2021-08-12
2021-08-23
5
4
3
ME Alpeldoorn
Holandia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MŁODZIEŻOWCY M (IGOR KRYMSKI)
1.
2021-01-04
2021-01-24
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
2.
2021-02-01
2021-02-21
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
3.
2021-03-08
2021-03-28
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
4.
2021-05-04
2021-05-07
4
4
2
Prostejov
Czechy
 
5.
2021-05-08
2021-05-26
1
4
2
Pruszkow
Polska
 
6.
2021-06-10
2021-06-13
4
3
2
Cottbus
Niemcy
 Lista zawodników
8.
2021-06-21
2021-07-03
1
4
2
Pruszkow
Polska
 Lista zawodników
9.
2021-08-12
2021-08-23
5
4
3
MME TBC
TBC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA JUNIORZY (WALDEMAR CEBULA)
1
2021-03-25
2021-03-30
4
6
3
Wevelgen
Belgia
 akcja odwołana
2
2021-04-08
2021-04-13
4
6
3
Roubaix
Francja
 akcja odwołana
3
30-04-2021
03-05-2021
4
6
3
Pilzno
Czechy
Lista zawodników
4
2021-07-08
2021-07-12
4
5
3
Nemen
Belgia
Lista zawodników
5
2021-07-21
2021-07-26
4
6
3
Bad Leonfelden 
Austria
Lista zawodników
 6
2021-08-03
2021-08-09
4
6
3
Aubel - Stavelot
Belgia
Lista zawodników
 
 7
2021-08-17
2021-08-23
4
6
3
Miskolc
Węgry
Lista zawodników
8
2021-09-01
2021-09-05
4
6
3
Lenzburg
Szwajcaria
 
9
2021-09-06
2021-09-13
5
6
3
Trento
Włochy
 
10
2021-09-16
2021-09-26
5
5
3
Leuwe
Belgia
 Lista zawodników
 11
 2021-09-28
 2021-10-01
 5
 4
 3
 Greichen
 Niemcy
 Lista zawodników
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚR. DYST. MŁODZIEŻÓWKI  (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
2021-03-09
2021-03-19
1
6
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-04-09
2021-04-14
1
6
4
Pruszków
Polska
 
3.
2020-07-20
2020-07-23
4
6
3
Prostejow
Czechy 
 
4.
2021-06-13
2021-06-19
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
5.
2021-06-30
2021-07-05
4
4
2
Fiorenzuola 
Włochy 
 
6.
2021-07-11
2021-07-17
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
7.
2021-08-17
2021-08-21
4
4
2
Presov
Słowacja 
 
8.
2021-08-27
2021-08-31
4
4
2
Prostejow 
Czechy 
 
9.
2021-09-02
2021-09-15
1
6
4
Pruszków 
Polska
 
10.
2021-09-16
2021-09-25
5
6
4
M.M.Europy 
Do ustalenia
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚR. DYST. MŁODZIEŻOWCY (ANDRZEJ TOŁOMANOW)
1.
2021-03-01
2021-03-07
1
5
3
Pruszków
Polska
 
2.
2021-03-16
2021-03-25
1
6
3
Pruszków
Polska
 
3.
2021-04-05
2021-04-09
1
6
3
Pruszków
Polska
 
4.
2021-04-14
2021-04-20
4
6
3
Gent
Belgia 
 
5.
2021-04-23
2021-05-02
1
6
3
Pruszków
Polska
 
6.
2021-05-03
2021-05-07
4
6
3
Prostejov
Czechy
 
7.
2021-05-08
2021-05-15
1
6
3
Pruszków
Polska
 
8.
2021-05-30
2021-06-12
1
6
3
Zakopane
Polska
 
9.
2021-07-21
2021-07-29
4
8
2
Lwów
Ukraina
 Lista zawodników
10.
2021-07-30
2021-08-02
4
8
2
Preszow
Słowacja
 Lista zawodników
11.
2021-08-06
2021-08-11
1
8
3
Pruszków
Polska
 
12.
2021-08-12
2021-08-24
5
8
3
ME Apeldoorn
Holandia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR/SZOSA JUNIORKI (MARCIN ADAMÓW)
1
2021-01-18
2021-01-20
1
10
2
Pruszków
Polska
Lista zawodników
2
2021-01-29
2021-01-31
1
10
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników
3
2021-02-12
2021-02-14
1
8
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników
4
2021-06-28
2021-06-30
1
8
3
Szczecin
Polska
 Lista zawodników
5
2021-07-01
2021-07-04
1
10
3
Pruszków
Polska
 
6
2021-07-16
2021-07-29
1
8
2
Zieleniec
Polska
 
 
2021-07-30
2021-08-01
3
6
3
Golub Dobrzyń
Polska
Lista zawodników
7
2021-08-02
2021-08-05
1
6
3
Pruszków
Polska
 Lista zawodników
8
2021-08-10
2021-08-13
1
6
3
Pruszków
Polska
 Lista zawodników
9
2021-08-14
2021-08-22
5
6
3
Apeldoorn
ME Holandia
 
11
2021-08-29
2021-09-06
5
6
3
Kair
Egipt
 
12
2021-09-03
2021-09-05
4
6
3
P.N. Watersley Clasic Sittard
Holandia
 
13
2021-09-07
2021-09-12
5
6
3
Trentino
Włochy
 
14
2021-09-14
2021-09-18
2
4
3
konsultacja MŚ do ustalenia
Belgia
 
15
2021-09-19
2021-09-26
5
4
3
MŚ Szosa 
Belgia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA TOR JUNIOR (JERZY ŚWINOGA)
1
2021-01-19
2021-01-21
1
12
3
Pruszków
Polska
 
2
2021-03-20
2021-03-22
1
8
3
Pruszków
Polska
 
3
2021-04-13
2021-04-15
1
12
3
Pruszków
Polska
 
4
2021-06-24
2021-06-30
1
6
3
Zieleniec
Polska
 
5
2021-07-07
2921-07-09
1
5
3
Pruszków
Polska
 
6
2021-07-10
2021-07-14
5
5
3
Anadia
Portugalia
 
7
2021-07-14
2021-07-20
1
8
3
Zieleniec
Polska
 Lista zawodników
 
2021-08-01
2021-08-03
1
9
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników
 
2021-08-10
2021-08-13
1
6
3
Pruszków
Polska
Lista zawodników
8
2021-09-01
2021-09-06
5
5
3
Kair
Egipt
 
9
2021-11-24
2021-11-26
1
8
3
Pruszków
Polska
 
10
2021-12-19
2021-12-22
1
8
3
Pruszków
Polska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŻOWCY M (TOMASZ BROŻYNA)
1.
2021-03-29
2021-03-31
1
11
1
Konsultacja Warszawa
Polska
 
2.
2021-04-06
2021-04-12
4
6
3
Ronde van Vlaanderen Beloften
Belgia
 akcja odwołana
3.
2021-05-24
2021-05-31
3
6
4
Orlen Nations Grand Prix
Polska
 Lista zawodników
4.
2021-06-01
2021-06-07
4
6
4
Course de la Paix G.P.Jeseniky
Czechy
 Lista zawodników
 
2021-07-15
2021-07-22
4
6
3
L'Etoile D'or
Francja
Lista zawodników
6.
 2021.08.01
2021-08-07
3
6
3
Wyścig Przyjażni Polsko-Ukraińskiej
Polska/Ukraina
 akcja odwołana
7.
2021-08-08
2021-08-09
1
6
1
Konsultacja Warszawa
Polska
 
8.
 2021.08.10
2021-08-24
2
6
4
Tour de I Avenir
Francja
 akcja odwołana
9.
 2021.08.27
2021-09-01
5
5
3
Karpacki Wyścig Kurierów
 Polska
 
10.
 2021.09.06
2021-09-14
5
7
4
Mistrzostwa    Europy
Włochy
 
11.
2021-09-17
2021-09-27
5
5
3
Mistrzostwa Świata
Belgia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŻÓWKI  (MARIUSZ MAZUR)
1.
2021-04-29
2021-05-02
4
6
4
Gracia Orlova/Orlova
CZECHY
 
2.
2021-07-02
2021-07-05
4
6
4
Tour de Femnin
CZECHY
 
3.
2021-09-05
2021-09-12
4
6
4
Mistrzostwa Europy
WŁOCHY
 Lista zawodników
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE K+M (PRZEMYSŁAW GIERCZAK)
1.
2021-04-16
2021-04-24
1
1
3
Spała
Polska 
Lista zawodników
Lista zawodników
2.
2021-05-06
2021-05-11
4
4
2
Albstadt 
Niemcy 
 Lista zawodników
 3.
2021-05-08
2021-05-14
4
4
2
Leogang
Austria
Lista zawodników
4.
2021-05-12
2021-05-16
4
15
4
Nowe Mesto na Morave 
Czechy 
 Lista zawodników
Lista zawodników
5.
2021-06-22
2021-06-23
1
7
1
Warszawa 
Polska 
 Lista zawodników
Lista zawodników
6.
2021-08-09
2021-08-16
5
8
3
Novi Sad
Serbia 
 Lista zawodników
Lista zawodników
 7.
2021-08-16
2021-08-24
2
4
2
Val di Sole
Włochy
Lista zawodników
Lista zawodników
8.
2021-08-25
2021-08-30
5
8
3
Val di Sole 
Włochy
 Lista zawodników
Lista zawodników
 9.
 2021-08-31
 2021-09-07
 4
 4
 2
 Lenzerheide
 Szwajcaria
 Lista zawodników
 10.
2021-09-21
2021-09-25
1
8
1
Jelenia Góra
Polska
Lista zawodników
 
GRUPA SZKOLENIOWA BMX K+M (ANDRZEJ KRAMARCZYK)
 1
2021-02-12
2021-02-14
1
6
2
Stryszów i okoliczne tory
Polska
Lista zawodników
2
2021-02-19
2021-02-21
1
6
2
Stryszów/Nowa Sól
Polska
 
3
2021-02-26
2021-02-29
1
5
2
Zakrzów i okoliczne tory
Polska
Lista zawodników
4
2021-03-12
2021-03-14
1
6
2
Warszawa
Polska
 Lista zawodników
5
2021-03-26
2021-03-28
1
5
2
Nisko
Polska
Lista zawodników 
6
2021.04.16
2021-04-18
1
6
2
Stryszów/Kraków
Polska
 Lista zawodników
7
2021-04-23
2021-04-25
1
6
2
Dzierżoniów
Polska
 Lista zawodników
8
2021-05-07
2021-05-09
1
6
2
Nisko
Polska
 Lista zawodników
9
2021-05-14
2021-05-16
4
5
2
Nowa Sól
Polska
Lista zawodników 
10
2021-05-21
2021-05-33
1
6
2
Wodzisław Śląski
Polska
Lista zawodników
11
2021-06-04
2021-06-06
1
5
2
Dzierżoniów
Polska
 Lista zawodników
12
2021-06-11
2021-06-13
1
5
2
Pardubice
Czechy
Lista zawodników
13
2021-06-18
2021-06-20
4
4
2
Tryniec
Czechy
 Lista zawodników
14
2021-07-02
2021-07-07
1
4
2
Nowa Sól
Polska
 Lista zawodników
15
2021-07-07
2021-07-12
5
4
2
ME
Belgia
 Lista zawodników
16
2021-07-27
2021-07-29
1
6
3
Zakrzów
Polska
 akcja odwołana
17
2021-08-05
2021-08-08
4
4
2
Praga
Czechy
Lista zawodników
 18
2021-09-10
2021-09-12
4
5
2
Brno
Czechy
Lista zawodników
19 
2021-09-17
2021-09-20
4
4
2
Berlin/Nowa Sól
Niemcy/Polska
Lista zawodników
 20
2021-09-30
2021-10-04
4
5
2
Praga
Czechy
Lista zawodników
21
2021-11-19
2021-11-21
2
5
2
Senkvice
Słowacja
 
22
2021-12-17
2021-12-19
2
5
2
Senkvice
Słowacja