Akcje Szkoleniowe Kadry Narodowej w 2021 r.

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Przygotowania zawodników kadry narodowej do udziału w igrzyskach olimpijskich oraz przygotowania i udział w mistrzostwach świata i Europy w sportach olimpijskich w 2021 roku

 

Lp
Data
 Numer pozycji z zestawienia zbiorczego 
ilość osób  
Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
lista zawodników i obsługi 
 od 
do 
zawodnicy
osoby towarzyszące
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MĘŻCZYŹNI (JACEK KASPRZAK)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
13.
               
14.
               
15.
               
16.
               
17.
               
18.
               
19.
               
20.
               
21.
               
22.
               
23.
               
24.
               
25.
               
26.
               
27.
               
28.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MĘŻCZYZN (IGOR KRYMSKI)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
13.
               
14.
               
15.
               
16.
               
17.
               
18.
               
19.
               
20.
               
21.
               
22.
               
23.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT KOBIET (DANIEL MESZKA)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
13.
               
13.
               
14.
               
15.
               
16.
               
17.
               
18.
               
19.
               
19.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
13.
               
14.
               
15.
               
16.
               
17.
               
18.
               
19.
               
20.
               
21.
               
22.
               
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORKI (MARIUSZ MAZUR)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA SENIORZY (PIOTR WADECKI)
1.
               
2.
               
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (OSICKI KORNEL)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
13.
               
14.
               
15.
               
16.
               
17.
               
18.
               
19.
               
20.
               
21.
               
22.
               
23.
               
 24.                
GRUPA SZKOLENIOWA KOLARSTWO GÓRSKIE (MAJA WŁOSZCZOWSKA)
1.
               
2.
               
3
               
4
               
5.
               
6.
               
7.
               
8.
               
9.
               
10.
               
11.
               
12.
               
12.
               

 

 
HARMONOGRAM PLANOWANYCH DZIAŁAŃ 
Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży - szkolenie centralne

 

Lp
Data
 Numer pozycji z zestawienia zbiorczego 
ilość osób  
Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejscowość) 
Kraj realizacji akcji
lista zawodników i obsługi 
   
 od 
do 
zawodnicy
osoby towarzyszące
 GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT JUNIOR (DANIEL MESZKA)
1.
 
             
GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT MŁODZIEŻOWCY (DANIEL MESZKA)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               

GRUPA SZKOLENIOWA TOR SPRINT  MĘŻCZYZN (IGOR KRYMSKI)

1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MŁODZIEŻOWCY KOBIETY (GRZEGORZ RATAJCZYK)
1.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR ŚREDNI DYSTANS MŁODZIEŻOWCY MĘŻCZYŹNI (JACEK KASPRZAK)
1.                
2.                
3.                
GRUPA SZKOLENIOWA TOR/SZOSA JUNIORKI (MARCIN ADAMÓW)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
GRUPA SZKOLENIOWA TOR/SZOSA JUNIOR (TOMASZ OWSIAN)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
 5.
               
6.                
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŻOWCY MĘŻCZYŹNI(TOMASZ KIENDYŚ)
1.
               
GRUPA SZKOLENIOWA SZOSA MŁODZIEŹOWCY KOBIETY (MARIUSZ MAZUR)
1.
               
GRUPA SZKOLENIOWA MTB (KORNEL OSICKI)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
GRUPA SZKOLENIOWA BMX (ANDRZEJ KRAMARCZYK)
1.
               
2.
               
3.
               
4.
               
5.
               
6.
               
7.