Akcje Szkoleniowe Kadry Narodowej W 2019

Kadra  Akcja Szkoleniowa  Miejsce  Data 
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie Calpe/Hiszpania 3-21.01.2019
Tor sprint kobiet Zgrupowanie Pruszków 3-12.01.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 3-12.01.2019
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie Gran Canaria/Hiszpania 3-11.01.2019
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie Teneryfa/Hiszpania 4-16.01.2019
Tor sprint kobiet Puchar Świata Cambridge/ Nowa Zelandia 13-21.01.2019
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Cambridge/ Nowa Zelandia 13-22.01.2019
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Cambridge/ Nowa Zelandia 13-22.01.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 14-28.01.2019
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 14-17.01.2019
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 16-17.01.2019
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Hongkong/Chiny 18-21.01.2019
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja  Hongkong/Chiny 18-21.01.2019
 Tor sprint mężczyzn  Konsultacja  Hongkong/Chiny 18-21.01.2019 
 Tor sprint mężczyzn  Puchar Świata  Hongkong/Chiny 21-29.01.2019
Tor sprint kobiet  Puchar Świata  Hongkong/Chiny 21-29.01.2019
Tor sprint mężczyzn  Puchar Świata  Hongkong/Chiny 22-29.01.2019
Tor średni dystans kobiet  Puchar Świata  Hongkong/Chiny 22-29.01.2019
Tor średni dystans mężczyzn  Puchar Świata  Hongkong/Chiny 22-29.01.2019
Tor średni dystans mężczyzn  Zawody torowe  Berlin/Niemcy 24-29.01.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Gent/Belgia 30.01-04.02.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Kopenhaga/Dania 30.01-06.02.2019
Tor sprint kobiet Zgrupowanie Pruszków 1-23.02.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 1-23.02.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody Guadalentin/Hiszpania 07-10.02.2019
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Calpe/Hiszpania 11-15.02.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody Almargo/Hiszpania 16-18.02.2019
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 19-26.02.2019
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 20-26.02.2019
Tor sprint kobiet Mistrzostwa Świata Pruszków 24.02-03.03.2019
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Świata Pruszków 27.02-03.03.2019
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Świata Pruszków 27.02-03.03.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie COS Spała 1-18.04.2019
Tor sprint kobiet Zgrupowanie COS Spała 1-18.04.2019
Tor sprint młodzieżowcy Zgrupowanie COS Spała 1-18.04.2019
Tor sprint mężczyzn Konsultacja Pruszków 25.04-01.05.2019
Tor sprint kobiet Konsultacja Pruszków 26.04-01.05.2019
Tor sprint kobiet Zawody torowe Prostejov/Czechy 02-05.05.2019
Tor średni dystans młodzieżowców Zawody torowe Prostejov/Czechy 02-04.05.2019
Tor sprint mężczyzn Zawody torowe Prostejov/Czechy 02-05.05.2019
Tor sprint kobiet Konsultacja Pruszków 06-12.05.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie COS Spała 10-29.05.2019
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Mińsk/Białoruś 14-20.05.2019
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie COS Spała 22-29.05.2019
Tor sprint kobiet Zgrupowanie COS Spała 23.05-06.06.2019
Tor sprint juniorów Zgrupowanie COS Spała 23.05-09.06.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 23-26.05.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 30.05-13.06.2019
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie Pruszków 30.05-13.06.2019
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Fiorenzuola/Włochy 04-11.06.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Fiorenzuola/Włochy 04-12.06.2019
Tor sprint kobiet Zawody torowe Niemcy 07-11.06.2019
Tor sprint juniorów Konsultacja Pruszków 10-13.06.2019
Tor sprint kobiet Konsultacja Pruszków 12-13.06.2019
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 12-13.06.2019
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Brno/Czechy 13-14.06.2019
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Brno/Czechy 14-16.06.2019
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 14-16.06.2019
Tor sprint mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 14-17.06.2019
Tor sprint kobiet Zawody torowe Brno/Czechy 14-17.06.2019
Tor sprint juniorów Zawody torowe Brno/Czechy 14-17.06.2019
Tor średni dystans kobiet Konsultacja Pruszków 17-23.06.2019
Tor sprint mężczyzn Konsultacja Pruszków 18-20.06.2019
Tor sprint kobiet Konsultacja Pruszków 18-20.06.2019
Tor sprint juniorów Konsultacja Pruszków 18-20.06.2019
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Cottbus/Niemcy 21-30.06.2019
Tor sprint juniorów Zawody torowe Cottbus/Niemcy 21-24.06.2019
Tor sprint kobiet Zawody torowe Cottbus/Niemcy 21-24.06.2019
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja Pruszków 21-23.06.2019
Tor sprint juniorów Zgrupowanie Pruszków 25.06-04.07.2019
Tor sprint kobiet  Konsultacja  Pruszków 1-3.07.2019
Tor średni dystans kobiet  Konsultacja  Pruszków 1-4.07.2019 
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja  Pruszków 1-4.07.2019
Tor średni dystans juniorek  Konsultacja  Pruszków 2-4.07.2019 
Tor średni dystans juniorów  Konsultacja  Pruszków 2-5.07.2019 
 Tor sprint kobiet  Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  Gent/Belgia 4-16.07.2019
 Tor sprint mężczyzn  Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  Gent/Belgia 4-15.07.2019
 Tor średni dystans mężczyzn  Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  Gent/Belgia 5-15.07.2019
 Tor średni dystans kobiet  Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  Gent/Belgia 5-15.07.2019 
 Tor średni dystans juniorek  Mistrzostwa Europy Juniorów  Gent/Belgia 5-15.07.2019  
Tor sprint juniorów Mistrzostwa Europy Juniorów Gent/Belgia 5-15.07.2019 
Tor średni dystans juniorów Mistrzostwa Europy Juniorów Gent/Belgia 6-15.07.2019 
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie Pruszków 8-28.07.2019

 

kolarstwo górskie ELITA  zgrupowanie szkoleniowe Gran Canaria/Hiszpania  03.01-24.01.2019
kolarstwo górskie ELITA  zgrupowanie szkoleniowe Gran Canaria/Hiszpania 28.01-20.02.2019
kolarstwo górskie ELITA  wyścig MTB Salamina/Grecja 

05.02-16.02.2019

kolarstwo górskie ELITA  zawody MTB Lefkara/Cypr  18.02-25.02.2019
kolarstwo górskie ELITA zgrupowanie szkoleniowe  Cape Town/RPA  24.02-02.03.2019
kolarstwo górskie ELITA  wyścig MTB  Cape Town/RPA 03.03-08.03.2019 
kolarstwo górskie ELITA zgrupowanie szkoleniowe Cape Town/RPA 09.03-16.03.2019
kolarstwo górskie ELITA zgrupowanie szkoleniowe Lucca/Włochy  15.04-27.04.2019
kolarstwo górskie ELITA wyścig MTB Albstadt/Niemcy  16.05-19.05.2019

 

 kolarstwo górskie  zgrupowanie szkoleniowe Benidorm/Hiszpania  18.02-03.04.2019
kolarstwo górskie  wyścig MTB Vrtojba, Słowenia 21.03-28.03.2019
kolarstwo górskie  wyścig MTB Langenlois/Austria  29.03-31.03.2019
kolarstwo górskie  wyścig MTB Albstadt/Niemcy  16.05-19.05.2019
kolarstwo górskie  konsultacja szkoleniowa Nowe Mesto  20.05-23.05.2019
kolarstwo górskie  wyścig MTB Nowe Mesto  24.05-26.05.2019

 

 kolarstwo BMX  wyścig BMX Bratysława/Słowacja  25.01-27.01.2019
 kolarstwo BMX  wyścig BMX Bratysława/Słowacja  22.02-24.02.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Brno/Czechy  08.03-10.03.2019
 kolarstwo BMX   Praha/Czechy  21.03-25.03.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Verona/Włochy  27.03-01.04.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Tryniec/Czechy Wodzisław Śląski/Polska  06.04-07.04.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Hranice/Czechy  13.04-14.04.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Tryniec/Czechy  26.04-28.04.2019
 kolarstwo BMX wyścig BMX Opava/Czechy  03.05-05.05.2019

 

KOLARSTWO SZOSOWE - JUNIORZY 

 kolarstwo szosa Konsultacja Pruszków 8-9.01.2019
 kolarstwo szosa Konsultacja Pruszków 1-3.02.2019
 kolarstwo szosa Konsultacja Pruszków 4-6.03.2019
 kolarstwo szosa Zgrupowanie Biograd/Chorwacja 9-22.03.2019
 kolarstwo szosa Zgrupowanie Belgia 15.03-1.04.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Cottbus/Niemcy 8-9.01.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Grudziądz 30.04-5.05.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Terezin/Czechy 7-13.05.2019
 kolarstwo szosa Zgrupowanie Zieleniec  10-17.06.2019 
 kolarstwo szosa Wyścig  Gersheim/Niemcy 18-24.06.2019 

 KOLARSTWO SZOSOWE - JUNIORKI

 kolarstwo szosa Konsultacja Pruszków 18-20.01.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Gent/Belgia 30.01-4.02.2019
 kolarstwo szosa Zgrupowanie Riva del Garda/Włochy 8-25.03.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Holandia 10-15.03.2019
 kolarstwo szosa Konsultacja Pruszków 7-9.05.2019
 kolarstwo szosa Zgrupowanie Zieleniec 10-22.06.2019

 

KOLARSTWO SZOSOWE - MŁODZIEŻOWCY

 kolarstwo szosa Wyścig Gent Wevelgem/Belgia 29.03-1.04.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Ronde van Vlaanderen/Belgia 11-14.04.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Karpacki Wyścig Kurierów 28.04-7.05.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Orlen Nations Grand Prix / Polska 27.05-3.06.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Grand Prix Priessnitz/ Czechy 4-10.06.2019

 

KOLARSTWO SZOSOWE MŁODZIEŻOWCY KOBIETY

 kolarstwo szosa Wyścig Holandia 8-15.04.2019
 kolarstwo szosa Wyścig Gracia Orlova/Czechy 30.04-6.05.2019

 

KOLARSTWO SZOSOWE - ELITA KOBIET  

 kolarstwo szosa Zgrupowanie Gran Canaria 13-30.01.2019