Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Adamczyk Elita KS ETI LKKG LUBLIN
Szymon Adamczyk Młodzik KS ETI LKKG LUBLIN
Robert Alochnik Młodzik SPARK NOWA SÓL
Filip Bajron Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Natalia Bartosiewicz Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Sebastian Bartoszek Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Marek Bielówka Elita BIOTOP MYŚLENICE
Mikołaj Blacharz Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mateusz Bogacki Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kacper Bojnarowicz Junior Młodszy ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY
Antoni Break-Kempczyński Kategorie dzieciece BMX LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mateusz Byczkowski Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Jarosław Byrski Elita BIOTOP MYŚLENICE
Alex Castaldo Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Tomasz Chadryś Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Sebastian Chlipała Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Maciej Chmiel Elita SPARK NOWA SÓL
Przemysław Chrobak Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Piotr Chryczyk Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Łukasz Cwynar Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Wojciech Czermak Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Małgorzata Dąbrowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zuzanna Dąbrowska Żakini LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Dawid Depta Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Filip Frącewicz Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Agnieszka Gacek Orliczka KS ETI LKKG LUBLIN
Sebastian Gawron Junior KS ETI LKKG LUBLIN
Małgorzata Głogowska Młodziczka MSR MRĄGOWO
Szymon Godras Elita GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Konrad Gołębiowski Młodzik WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Wojciech Gołębiowski Masters WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Borys Góral Elita KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Kamil Grenda Orlik KS ETI LKKG LUBLIN
Sabina Grzegorczyk-Sztembis Masters KS ETI LKKG LUBLIN
Jakub Hliwa Młodzik SPARK NOWA SÓL
Franciszek Idzik Junior Młodszy KS ETI LKKG LUBLIN
Jan Jagieła Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Kacper Jakubas Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Bogusław Janiak Masters KS ETI LKKG LUBLIN
Weronika Jankiewicz Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Natalia Jędrzejczyk Elita GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Zbigniew Kaczała Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kamil Kamiński Junior GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Małgorzata Klatka Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Arkadiusz Knap Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Marta Knap Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Marianna Kolinko Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Adam Komisaruk Młodzik SPARK NOWA SÓL
Krystian Krakowski Junior Młodszy WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Franciszek Krażewski Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Zuzanna Kuceł Orliczka SPARK NOWA SÓL
Michał Kusiński Elita KS ETI LKKG LUBLIN
Weronika Laszkiewicz Orliczka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kacper Łapiński Żak LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Michał Łętowski Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Kacper Mamczyński Junior Młodszy WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG
Aleksander Marchwiński Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Adrian Margula Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Filip Matyjaszczyk Junior KS ETI LKKG LUBLIN
Kamil Mazur Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Urszula Mendys Juniorka SPARK NOWA SÓL
Marek Mianowski Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Patrycja Mroczkowska Juniorka Młodsza LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Michał Mroczkowski Junior LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kacper Najda Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kamil Noga Orlik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Piotr Nowacki Masters KOLARSKA GRUPA MASTERS KAMELEONTEAM
Szymon Nowakowski Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Jakub Nużka Młodzik ETI LKKG JASTKÓW
Radosław Obara Junior KS ETI LKKG LUBLIN
Grzegorz Orzeł Masters KS ETI LKKG LUBLIN
Franciszek Ostrowski Kategorie dzieciece BMX SPARK NOWA SÓL
Jakub Ostrowski Junior Młodszy SPARK NOWA SÓL
Dominik Pęczkowski Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Mariusz Perkowski Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kacper Piszczek Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Karol Polewaczyk Junior Młodszy MSR MRĄGOWO
Arkadiusz Pryk Junior Młodszy KS ETI LKKG LUBLIN
Kamil Pryk Młodzik KS ETI LKKG LUBLIN
Wiktor Radziewicz Młodzik LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ