Kadra Narodowa

Kadra  Akcja Szkoleniowa  Miejsce  Data 
Szosa Elita Kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Girona/Hiszpania 24.01-4.02.2017
Szosa Juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Biograd/Chorwacja 1-12.03.2017
Szosa Juniorki Zgrupowanie szkoleniowe Riva del Garda/ Włochy 6-23.03.2017
Szosa Juniorki Wyścig szosowy Włochy 18-19.03.2017
Szosa Juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Belgia 19-25.03.2017
Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Belgia 25-27.03.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Belgia 23-27.03.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Holandia 12-16.04.2017
 Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Francja 5-10.04.2017
 Szosa Młodzieżowcy Kobiety Wyścig szosowy  Czechy 25-30.04.2017 
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Czechy, Węgry, Słowacja, Polska 26.04-5.05.2017
Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Czechy 3-8.05.2017
Szosa Młodzieżowcy Kobiety Wyścig szosowy Szwajcaria 19-22.05.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Czechy 30.05-5.06.2017
  Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Niemcy 7-12.06.2017
  Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Luksemburg 6-10.07.2017
  Szosa Młodzieżowcy Kobiety/Elita Kobiet Wyścig szosowy Niemcy 11-19.07.2017
  Szosa Elita Mężczyzn Mistrzostwa Europy Herning/Dania 29.07-7.08.2017
  Szosa Elita Kobiet Mistrzostwa Europy Herning/Dania 28.07-7.08.2017
  Szosa Kobiety U23 Konsultacja szkoleniowa Herning/Dania 29.07-1.08.2017
  Szosa Kobiety U23 Mistrzostwa Europy Herning/Dania 02-07.08.2017
  Szosa Mężczyźni U23 Mistrzostwa Europy Herning/Dania 29.07-07.08.2017
  Szosa Juniorki Mistrzostwa Europy Herning/Dania 29.07-5.08.2017
  Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Francja 15-29.08.2017
  Szosa Juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Wysowa 20-25.08.2017
  Szosa Juniorki Wyścig szosowy Holandia 31.08-3.09.2017
  Szosa Seniorki Wyścig szosowy Francja 2-12.09.2017
  Szosa Juniorki Zgrupowanie szkoleniowe Ostrzyce 4-16.09.2017
  Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Belgia 7-11.09.2017
  Szosa Seniorki Konsultacja szkoleniowa COS Zakopane
11-16.09.2017 
  Szosa Juniorzy Konsultacja szkoleniowa COS Cetniewo
15-20.09.2017 
  Szosa Młodzieżowcy Mistrzostwa Świata Bergen/Norwegia
15-25.09.2017 
  Szosa Seniorki Mistrzostwa Świata Bergen/Norwegia
17-25.09.2017 
  Szosa Seniorzy Mistrzostwa Świata Bergen/Norwegia
15-26.09.2017 
  Szosa Juniorki Mistrzostwa Świata Bergen/Norwegia
16-23.09.2017 
  Szosa Juniorzy Mistrzostwa Świata Bergen/Norwegia
17-25.09.2017 


 

Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 4-19.01.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 4-22.01.2017
Tor średni dystans mężczyzn  Konsultacja szkoleniowa  Pruszków 9-11.01.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Konsultacja szkoleniowa Pruszków 9-11.01.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 10-29.01.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 10-29.01.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 10-31.01.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja szkoleniowa Pruszków 11-13.01.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.01.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 13-15.01.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Żyrardów 6-12.01.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów   16-26.01.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Los Angeles 20.01-13.02.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja szkoleniowa Pruszków 24-26.01.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.01-27.02.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.01-27.02.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 27-29.01.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 1-8.02.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 1-8.02.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Żyrardów 5-9.02.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 10-27.02.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 6-8.02.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 9-12.02.2017
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor średni dystans kobiet U23 Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Cali/Kolumbia 13-19.02.2017
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Los Angeles / USA 20-28.02.2017
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Los Angeles / USA 21-28.02.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Puchar Świata Los Angeles / USA 21-28.02.2017
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Los Angeles / USA 21-28.02.2017
Tor średni dystans kobiet U23 Puchar Świata Los Angeles / USA 21-28.02.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 23-26.02.2017
Tor średni dystans młodzieżowców (budżet) Wyścig szosowy Rodos/Grecja 3-14.03.2017
Tor średni dystans młodzieżowców (FRKF) Wyścig szosowy Rodos/Grecja 3-14.03.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów 7-16.03.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Girona/Hiszpania 8-23.03.2017
Tor średni dystans kobiet U23 Zgrupowanie szkoleniowe Girona/Hiszpania

6-24.03.2017

Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 5.03-2.04.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 7-31.03.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zawody szosowe Gent / Belgia 15-19.03.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 17.03-2.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Kalisz 19-29.03.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Kalisz 19-29.03.2017
Tor średni dystans mężczyzn Wyścig szosowy Kalisz 30.03-2.04.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Wyścig szosowy Kalisz 30.03-2.04.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 28.03-2.04.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie BPS Hongkong / Chiny 3-11.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie BPS Hongkong / Chiny 3-11.04.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie BPS Hongkong / Chiny 3-11.04.2017
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Świata  Hongkong / Chiny 12-18.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Świata  Hongkong / Chiny 12-18.04.2017
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Świata  Hongkong / Chiny 12-18.04.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 10-14.04.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów 3-10.04.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 8-30.04.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 8-30.04.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 20.04-15.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Prostejov / Czechy 2-5.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 6-19.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 6-15.05.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 8-11.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-21.05.2017
Tor sprint kobiet Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-20.05.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-21.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 22-31.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 23.05-15.06.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 23.05-08.06.2017
Tor sprint juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 23.05-08.06.2017
Tor średni dystans juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 01-18.06.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 29.05-18.06.2017
Tor średni dystans juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 05-18.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Dudenhofen/Niemcy 01-06.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Spała 01-15.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 08-12.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 09-11.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 09-11.06.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.06.2017
Tor sprint juniorzy Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint juniorzy Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-24.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint młodzieżowców Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint młodzieżowców Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2017
Tor sprint młodzieżowców Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 25.06-12.07.2017
Tor sprint juniorów Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 26.06-12.07.2017
Tor sprint młodzieżowców Konsultacja szkoleniowa Pruszków 26.06-02.07.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 26.06-03.07.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody GP Poland Elita Pruszków 28.06-02.07.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody GP Poland młodzieżowiec Pruszków 28.06-02.07.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 28.06-02.07.2017
Tor średni dystans juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 3-12.07.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zawody GP Poland Pruszków 28.06-03.07.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 6-13.07.2017
Tor średni dystans juniorów Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 29.06-12.07.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Zieleniec 3-9.07.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 3-12.07.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 10-13.07.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor sprint juniorów Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor  sprint kobiet Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor sprint młodzieżowców Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja BPS Anadia/Portugalia 13-17.07.2017
Tor średni dystans juniorek Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor sprint juniorów Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor  sprint kobiet Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor średni dystans juniorów Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor sprint młodzieżowców Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Europy Anadia/Portugalia 18-25.07.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 18.07-09.08.2017
Tor sprint juniorów Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 04-17.08.2017
Tor średni dystans juniorów Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 03-13.08.2017
Tor  sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 07-09.08.2017
Tor średni dystans juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 07-17.08.2017
Tor  sprint kobiet Zawody torowe Lwów/Ukraina 10-14.08.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Lwów/Ukraina 10-14.08.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja szkoleniowa Pruszków 14-17.08.2017
Tor  sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 15-22.08.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja BPS Montichiari/Włochy 18-22.08.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja BPS Montichiari/Włochy 18-22.08.2017
Tor sprint juniorów Konsultacja BPS Montichiari/Włochy 18-22.08.2017
Tor średni dystans juniorek Mistrzostwa Świata Montichiari/Włochy 23-29.08.2017
Tor średni dystans juniorów Mistrzostwa Świata Montichiari/Włochy 23-29.08.2017
Tor sprint juniorów Mistrzostwa Świata Montichiari/Włochy 23-29.08.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 18-22.08.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 23-27.08.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów 23.08-03.09.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Prostejov/Czechy 23-26.08.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 26.08-03.09.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Kalisz 29.08-12.09.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody torowe Poniewież/Litwa 1-4.09.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody szosowe Belgia 4-8.09.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 6-16.09.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Spała 6-16.09.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 7-27.09.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Zieleniec 9-13.09.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zawody torowe Brno/Czechy 13-16.09.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody torowe Brno/Czechy 14-16.09.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 18-27.09.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Spała 18-27.09.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.09-08.10.2017
Tor sprint młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.09-08.10.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.09-14.10.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 03-14.10.2017
Tor średni dystans młodzieżowców Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 03-14.10.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 09-14.10.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 09-14.10.2017
Tor średni dystans mężczyzn Konsultacja BPS Berlin/Niemcy 15-17.10.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja BPS Berlin/Niemcy 15-17.10.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja BPS Berlin/Niemcy 15-17.10.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja BPS Berlin/Niemcy 15-17.10.2017
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Europy Berlin/Niemcy 18-23.10.2017
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Europy Berlin/Niemcy 18-23.10.2017
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Europy Berlin/Niemcy 18-23.10.2017
Tor sprint kobiet Mistrzostwa Europy Berlin/Niemcy 18-23.10.2017

 

MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  zgrupowanie szkoleniowe Żywiec/Polska  09.02-21.02.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  zgrupowanie szkoleniowe Riva del Garda/Włochy  01.03-15.03.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  wyścig UCI Langenlois/Austria  24.03-27.03.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  wyścig UCI Bad Sackingen  05.04-10.04.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  wyścig MTB  Haiming/Austria  20.04-24.04.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy Puchar Świata Nove Mesto/Czechy  17.05-22.05.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy Puchar Świata Albstadt/Niemcy  24.05-29.05.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy  08.08-24.08.2017
 MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  Puchar Świata    Val di Sole/Włochy 25.08-27.08.2017
MTB Młodzieżowcy i Juniorzy zgrupowanie szkoleniowe Cairns/Australia  28.08-04.09.2017
 MTB Elita   zgrupowanie szkoleniowe Włochy  23.02-10.03.2017 
 MTB Elita    zgrupowanie szkoleniowe  Włochy  23.03-01.04.2017 
MTB Elita  wyścig MTB Włochy  25.04-05.05.2017
MTB Elita Zgrupowanie szkoleniowe Andora 11.06-04.07.2017
MTB Elita  zgrupowanie szkoleniowe Wisła 18.07-23.07.2017
MTB Elita  Mistrzostwa Europy Darfo Boario Terme/Włochy 24.07-31.07.2017
MTB Elita (Maja Włoszczowska)  Mistrzostwa Europy Darfo Boario Terme/Włochy  24.07-31.07.2017
MTB Elita (Maja Włoszczowska)  zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy  08.08-25.08.2017
MTB Elita  zgrupowanie szkoleniowe Livigno/Włochy  08.08-24.08.2017
 MTB Elita   Puchar Świata Val di Sole/Włochy   25.08-27.08.2017
 MTB Elita    zgrupowanie szkoleniowe  Cairns/Australia  28.08-04.09.2017
MTB Elita  Mistrzostwa Świata MTB XCO/XCR Cairns/Australia  05.09-16.09.2017

 

 

BMX Młodzieżowcy, Juniorzy  wyścig BMX Praga/Czechy  21.03-26.03.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy Puchar Europy Zolder Zolder/Belgia  29.03-04.04.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy Puchar Europy Erp/Holandia Erp/Holandia  26.04-02.05.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy wyścig Olimpic Hope Veszprem/Węgry  10.05-15.05.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy   wyścig BMX  Brno/Czechy  25.05-29.05.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy zawody Brno/Czechy  25.05-29.05.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy Puchar Europy Verona/Włochy  30.05-05.06.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy  wyścig BMX Unicov/Czechy  08.06-12.06.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy konsultacja szkoleniowa Czechy  02.07-06.07.2017
BMX Młodzieżowcy, Juniorzy Mistrzostwa Europy BMX Bordeaux/Francja  10.07-16.07.2017

 

Przełaj  konsultacja szkoleniowa Słubice/Polska  12.01-15.01.2017
Przełaj  Puchar Świata Hoogerheide/Holandia  16.01-25.01.2017
Przełaj  Mistrzostwa Świata Bieles/Belgia  26.01-30.01.2017

 

Zjazd  Mistrzostwa Europy Sestola/Włochy  24.05-29.05.2017
Zjazd  zgrupowanie szkoleniowe Cairns/Australia  28.08-04.09.2017
Zjazd  Mistrzostwa Świata Cairns/Australia  05.09-14.09.2017

 

Trial rowerowy  Puchar Świat Antwerpia/Belgia  21.09-25.09.2017