10 Września 2017

Karasiewicz i Bernas wygrywają Memoriał Stanisława Szozdy

Karasiewicz i Bernas wygrywają Memoriał Stanisława Szozdy

Zwycięstwami Karoliny Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness) i Pawła Bernasa (Domin Sport) zakończyły się niedzielne wyścigi rozegrane w Prudniku.

Wyniki Memoriału im. Stanisława Szozdy 2017

W niedzielne popołudnie kolarki i kolarze rywalizowali w czwartej edycji Memoriału im. Stanisława Szozdy. W rywalizacji kobiet triumfowała mistrzyni Polski z Gdyni, Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness), przekraczając metę niemalże równo ze swoją klubową koleżanką Edytą Jasińską. Miejsca na podium dopełniła orliczka Justyna Kaczkowska (UKKS Imielin Team Corratec), wygrywając jednocześnie w swojej kategorii. Wśród juniorek triumfowała Sara Tonder z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, a wśród juniorek młodszych Zuzanna Olejniczak z KKS Gostyń.

Rywalizację mężczyzn zdominował zaś Paweł Bernas z grupy Domin Sport, który solową akcją kompletował kolejne punkty i ostatecznie stanął na najwyższym stopniu podium. Za nim sklasyfikowany został duet kolarzy z Wibatech 7R Fuji - Jacek Morajko i Andrzej Bartkiewicz. Najlepszym młodzieżowcem został Stanisław Aniołkowski z Team Hurom. W wyścigu juniorów pierwsze miejsce zajął Czech Vladimir Miksanik (ACK Stara Ves Nad Ondrejnici), pokonując swojego klubowego kolegę Hynka Palickę i Dawida Migasa z toruńskiego Pacificu. Zwycięstwo w kat. juniorów młodszych wywalczył Daniel Poniatowski z UKS Moto Agbud Stelweld.

 Fot. TKK Pacific Nestle Fitness