20 Kwietnia 2017

Niewiadoma i Kwiatkowski po Walońskiej Strzale

Niewiadoma i Kwiatkowski po Walońskiej Strzale

Katarzyna Niewiadoma (WM3 Energie) po trzecim miejscu w Amstel Gold Race, ponownie stanęła na trzecim stopniu podium tym razem w Walońskiej Strzale. Michał Kwiatkowski (Team Sky) był natomiast siódmy. Oboje różnie skomentowali swój start.

Mur de Huy wyciska z każdego ostatnie soki. Tak też było w tym roku! Nie udało się pokonać Alejandro, który musiał się chyba urodzić gdzieś tu w pobliżu, ale możemy wspólnie z Sergio być dumni z pracy zespołu szczególnie w trudnych, końcowych kilometrach. Byliśmy w grze, a to przed Staruszką najważniejsze! Dzięki za świetny doping na trasie! - skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych Michał Kwiatkowski.

Niezadowolona z przebiegu wyścigu była natomiast Niewiadoma: - Za metą byłam po prostu wk... Bardzo mocno zdenerwowana. Wkurzałam się, bo zabrakło mi wsparcia w walce z rywalkami i nie mogłam nic zrobić. Przed startem tak strasznie chciałam to wygrać, a teraz wolę zapomnieć o wyścigu. Nie chcę już więcej czuć się tak, jak po wyścigu w środę. Wiem że trzecie miejsce jest dobre, ale nie rozmawiajmy już o tym. Przede mną kolejne wyścigi.

 

Za: "Przegląd Sportowy"