- Start
- Aktualności
- SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA TOROWE MISTRZOSTWA EUROPY
04 Października 2021
SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA TOROWE MISTRZOSTWA EUROPY
Polski Związek Kolarski przedstawia skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, które odbędą się w dniach 5 – 9 października w Grenchen (Szwajcaria).
Trener: Daniel Meszka
Elita kobiety – sprint
- Urszula Łoś ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
- Marlena Karwacka KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
- Nikola Sibiak KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Trener: Grzegorz Ratajczyk
Elita Kobiety – średni dystans
- Karolina Karasiewicz TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
- Karolina Kumięga TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
- Pikulik Wiktoria KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
- Pikulik Daria KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
- Płosaj Nikol UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
- Wielowska Nikola KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Trener: Igor Krymski
Elita Mężczyźni - sprint
- Mateusz Rudyk ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
- Daniel Rochna UKS COPERNICUS TORUŃ
- Patryk Rajkowski UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
- Maciej Bielecki GK PIAST SZCZECIN
Trener: Andrzej Tołomanow
Elita Mężczyźni – średni dystans
- Damian Sławek GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
- Alan Banaszek HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
- Bartosz Rudyk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
- Szymon Krawczyk VOSTER ATS TEAM
- Daniel Staniszewski HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
-
BMXMałopolski Związek KolarskiWadowice
-
SzosaDolnośląski Związek KolarskiSobótka
-
07.04.2024MTBPomorski Związek KolarskiŻukowo
-
11-13.04.2024TorMazowiecko-Warszawski Związek KolarskiPruszków
-
13.04.2024MTBMazowiecko-Warszawski Związek KolarskiŁaskarzew
-
13.04.2024MTBKujawsko-Pomorski Związek KolarskiKoronowo
-
SzosaMazowiecko-Warszawski Związek KolarskiChrzanów Mały/Grodzisk Mazowiecki
-
SzosaOpolski Związek KolarskiZdzieszowice, Góra Św. Anny, Kędzierzyn - Koźle
-
MTBPodlaski Regionalny Związek KolarskiOgrodniczki
-
SzosaMazowiecko-Warszawski Związek KolarskiSieraków
Zawody | Dodano |
---|---|
Puchar Polski w kolarstwie torowym w kat. Junior Młodszy Eliminacje do OOM w kolarstwie torowym I Seria | 1 tydzień temu |
Pruszkowska Torowa Liga Mistrzów - 3 seria - finał | 2 tygodnie temu |
Puchar Polski w kolarstwie torowym w kat. Elita Eliminacje do Mistrzostw Polski w Omnium Juniorów - I seria | 1 miesiąc temu |
Pruszkowska Torowa Liga Mistrzów | 1 miesiąc temu |
Pruszkowska Torowa Liga Mistrzów | 2 miesiące temu |
GRAND PRIX POLAND UCI 2 | 3 miesiące temu |
XXX Przełajowy wyścig kolarski "BRYKSY CROSS" UCI C2 | 3 miesiące temu |
Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym " Owocowy Przełaj" UCI C2 | 3 miesiące temu |
Ogólnopolski Wyścig wyścig w kolarstwie przełajowym Puchar Polski we Władysławowie | 4 miesiące temu |
Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym - Puchar Polski | 4 miesiące temu |