Kadra Narodowa

WYKAZ SZKOLONYCH ZAWODNIKÓW
Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży - szkolenie centralne
Aniołkowski Stanisław Team Hurom
Bijak  Marcin TC Chrobry
Brożyna Piotr CCC Sprandi Polkowice
Gołek Edyta LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe
Gutek Mikołaj Team Hurom
Humelt Weronika UKS Mróz Colnago Jedynka
Kalembkiewicz Kinga Azalia Brzoza Królewska
Karbowy  Marcin GKS Tarnovia
Konwa Piotr TC Chrobry
Krzywda Patryk KK Tarnovia
Kumięga Karolina Romet Bydgoszcz
Lach Marta MAT ATOM 
Lipiejko Karolina ALKS STAL
Lorkowska Patrycja GKS Cartusia
Małecki Kamil CCC Sprandi Polkowice
Nerlo Aurela MAT ATOM 
Paluta Michał CCC Sprandi Polkowice
Perekitko Karolina TKK Pacific Nestle Fitness Team
Pękala Piotr Mostostal 
Przęzak Dorota UKS Mróz Colonago
Radziszewska Klaudia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Rysz Kaja Stal Rzeszów
Sikora  Ewelina WLKS BBC Krakus Czaja 
Skalniak  Agnieszka ASTANA
Sławek Damian GKS Cartusia 
Sowiński Artur GKS Cartusia 
Szeląg Gracjan KK Tarnovia
Turek Kamil TC Chrobry
Zielińska Magdalena UKS Sokół 
Górniak Katarzyna Copernicus 
Albanowski Kajetan ALKS STAL
Banaszek Alan CCC SPRANDI
Banaszek Norbert Kolss
Bielak Jakub KTK 
Bielawska Klaudia UKS Koźminianka
Biegajska Agata ALKS STAL
Biernacki Filip Copernicus 
Błaszkiewicz Julia Copernicus 
Brzozowska Marta UKS Copernicus 
Brzozowski Adrian ALKS STAL
Burczak Dawid LK Warmia
Burek Jakub Copernicus 
Bykowska Dominika ALKS STAL
Bystrzycki Wojciech UKS Mróz Colnago Jedynka
Ciarkowska Dominika ALKS STAL
Ciesielczuk Oliwia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Ciesielczuk Wiktoria TKK Pacific Nestle Fitness Team
Cygan Karol Mostostal
Czaplicka Sandra ALKS STAL
Czubak Dawid Voster Uniwheels Team
Dąbrowska Patrycja TKK Pacific Nestle Fitness Team
Drozdowski Miłosz Copernicus 
Gańko Antoni UKS Copernicus
Garczarek Zuzanna BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Garczarek Jagoda KK Tarnovia
Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL
Golec Joanna UKS Limaro
Gomoła Szymon ALKS STAL
Górecki Patryk Mostostal
Graczewska Monika BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Grzenkowicz Nikodem Cartusia
Hercke Michał Cartusia
Jagielska Julia Copernicus 
Jakubasz Mateusz KTK 
Jaskulska Marta BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Jędrzejczak  Patrycja UKS Limaro
Kaiser Adrian Cartusia
Karasiewicz Karolina TKK Pacific Nestle Fitness Team
Kazimierczak Mateusz Mostostal
Klimkowski  Piotr TKK Pacific Nestle Fitness Team
Klasiński Bartosz ALKS STAL
Konieczny Mikołaj KKS 
Konofał Sebastian Mostostal
Kostański Mateusz KLTC
Krawczyk Szymon Voster Uniwheels Team
Krzysztofiak Jakub ALKS STAL
Kulczyk Sylwia ALKS STAL
Kulczyk Justyna ALKS STAL
Królikowska Klaudia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kuś Adam MLKS
Kuświk Przemysław Mostostal
Kwiatkowski Maciej UKS Copernicus
Lewandowski Artur UKS Copernicus
Lewandowski Radosław  ALKS STAL
Łamaszewski Jan UKS Mróz Jedynka
Maciejuk Filip KS Pogoń Mostostal
Majewska Oliwia Copernicus 
Makarewicz Katarzyna BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Migas Dawid TKK Pacific Nestle Fitness Team
Mika Hubert Copernicus 
Musielak Marcel KK Tarnovia
Nikiel Aleksander UKS Copernicus
Nowak  Mateusz ALKS STAL
Nowotarska Natalia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Okuniewski Sebastian ALKS STAL
Papierski Damian UKS Koźminianka
Pietrzak Łucja MAT ATOM 
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik  Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pizoń Karolina ALKS STAL
Pluta Dawid UKS Koźminianka
Płosaj  Nikol UKS Mróz Colnago Jedynka 
Pojawa Maciej Cartusia
Polak  Wiktoria KTK Kalisz
Pomaski Mateusz GK Opty
Półtorak Kacper KS Daich Abus Mat
Prokopyszyn Filip LKS Trasa
Przybylak Karolina UKS Mróz Colnago Jedynka 
Raducki Maciej LKS Baszta
Ratajczak Alicja UKS Mróz Colnago Jedynka 
Richter Wiktor UKS Koźminianka
Różyńska Karolina ALKS STAL
Różyńska Nikola ALKS STAL
Rumiński Kamil UKS Copernicus
Rutkowski Jakub Copernicus 
Rząca Magdalena BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Sajnok Szymon GKS Cartusia 
Seremak Klaudia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Seremak Patrycja BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Seremak Nikola BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Siwiec Sabina ALKS STAL
Smoliński Filip ALKS STAL
Soliński Jakub Mostostal
Sosiński Konrad KLTC
Staniszewski  Daniel Verva ActiveJet
Stróżyńska Julia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Szymczak Natalia UKS Mróz Colnago Jedynka 
Ścibior Jakub ALKS STAL
Śmieszek Jakub KK Tarnovia
Śmieszek Norbert KK Tarnovia
Średzińska Agata ALKS STAL
Trzebińska Aleksandra USK Koźminianka
Walkowiak Kacper UKS Copernicus
Wawrzyniak Karol UKS Copernicus
Wielowska Nikola BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Wiszniewski Kacper GKS Cartusia
Woźniak Aleksandra BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Wójciak Kacper Cartusia
Zabiszak Paulina UKS Limaro
Zajko Patryk Copernicus 
Zieliński Marceli ALKS STAL
Żegleń Viktoria UKS Limaro
Żygadło Kacper KK Tarnovia

 

Wykaz szkolonych zawodników (kadra narodowa)
Banaszek Adrian Kolss Cycling Team
Banaszek Norbert Kolss Cycling Team
Białobłocki Marcin CCC Sprandi Polkowice
Bodnar Maciej Bora-Hansgrohe
Brzeźna Monika MAT ATOM 
Brzeźna-Bentkowska Paulina MAT ATOM 
Bujak Eugenia BTC City
Domagalski Karol One Pro Cycling
Franczak Paweł Team Hurom
Gołaś Michał Sky Team
Gradek  Kamil One Pro Cycling
Jasińska Małgorzata MCIPOLINI GIAMBENNI
Klekot Martyna TKK Pacific Nestle Fitness Team
Kwiatkowski Michał Sky Team
Lach Marta MAT ATOM DEWELOPER
Majka Rafał Bora-HansGrohe
Marczyński Tomasz Lotto Soudal
Nerlo Aurela MAT ATOM DEWELOPER
Niemiec Przemysław UAE Abu Dhabi
Niewiadoma Katarzyna WM3 Pro Cycling
Owsian Łukasz CCC Sprandi Polkowice
Paterski  Maciej CCC Sprandi Polkowice
Perekitko Karolina TKK Pacific Nestle Fitness Team
Plichta  Anna WM3 Pro Cycling
Poljański Paweł Bora-Hansgrohe
Szybiak Ewelina MAT ATOM 
Taciak Mateusz CCC Sprandi Polkowice
Wilkos Katarzyna TKK Pacific Nestle Fitness Team
Wiśniowski  Łukasz Team Sky
Włoszczowska  Maja Kross Racing Team
Kaczkowska Justyna UKKS Imielin Team
Pawłowska   Katarzyna BOELS DOLMANS
Pietrzak  Łucja MAT ATOM DEWELOPER
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik  Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Płosaj  Nikol UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik
Ratajczak Alicja UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik