Kadra Narodowa

WYKAZ SZKOLONYCH ZAWODNIKÓW
Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży - szkolenie centralne
Górniak Katarzyna Copernicus 
Albanowski Kajetan ALKS STAL
Banaszek Alan CCC SPRANDI
Banaszek Norbert Kolss
Bielak Jakub KTK 
Bielawska Klaudia UKS Koźminianka
Biegajska Agata ALKS STAL
Biernacki Filip Copernicus 
Błaszkiewicz Julia Copernicus 
Brzozowska Marta UKS Copernicus 
Brzozowski Adrian ALKS STAL
Burczak Dawid LK Warmia
Burek Jakub Copernicus 
Bykowska Dominika ALKS STAL
Bystrzycki Wojciech UKS Mróz Colnago Jedynka
Ciarkowska Dominika ALKS STAL
Ciesielczuk Oliwia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Ciesielczuk Wiktoria TKK Pacific Nestle Fitness Team
Cygan Karol Mostostal
Czaplicka Sandra ALKS STAL
Czubak Dawid Voster Uniwheels Team
Dąbrowska Patrycja TKK Pacific Nestle Fitness Team
Drozdowski Miłosz Copernicus 
Gańko Antoni UKS Copernicus
Garczarek Zuzanna BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Garczarek Jagoda KK Tarnovia
Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL
Golec Joanna UKS Limaro
Gomoła Szymon ALKS STAL
Górecki Patryk Mostostal
Graczewska Monika BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Grzenkowicz Nikodem Cartusia
Hercke Michał Cartusia
Jagielska Julia Copernicus 
Jakubasz Mateusz KTK 
Jaskulska Marta BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Jędrzejczak  Patrycja UKS Limaro
Kaiser Adrian Cartusia
Karasiewicz Karolina TKK Pacific Nestle Fitness Team
Kazimierczak Mateusz Mostostal
Klimkowski  Piotr TKK Pacific Nestle Fitness Team
Klasiński Bartosz ALKS STAL
Konieczny Mikołaj KKS 
Konofał Sebastian Mostostal
Kostański Mateusz KLTC
Krawczyk Szymon Voster Uniwheels Team
Krzysztofiak Jakub ALKS STAL
Kulczyk Sylwia ALKS STAL
Kulczyk Justyna ALKS STAL
Królikowska Klaudia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kuś Adam MLKS
Kuświk Przemysław Mostostal
Kwiatkowski Maciej UKS Copernicus
Lewandowski Artur UKS Copernicus
Lewandowski Radosław  ALKS STAL
Łamaszewski Jan UKS Mróz Jedynka
Maciejuk Filip KS Pogoń Mostostal
Majewska Oliwia Copernicus 
Makarewicz Katarzyna BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Migas Dawid TKK Pacific Nestle Fitness Team
Mika Hubert Copernicus 
Musielak Marcel KK Tarnovia
Nikiel Aleksander UKS Copernicus
Nowak  Mateusz ALKS STAL
Nowotarska Natalia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Okuniewski Sebastian ALKS STAL
Papierski Damian UKS Koźminianka
Pietrzak Łucja MAT ATOM 
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik  Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pizoń Karolina ALKS STAL
Pluta Dawid UKS Koźminianka
Płosaj  Nikol UKS Mróz Colnago Jedynka 
Pojawa Maciej Cartusia
Polak  Wiktoria KTK Kalisz
Pomaski Mateusz GK Opty
Półtorak Kacper KS Daich Abus Mat
Prokopyszyn Filip LKS Trasa
Przybylak Karolina UKS Mróz Colnago Jedynka 
Raducki Maciej LKS Baszta
Ratajczak Alicja UKS Mróz Colnago Jedynka 
Richter Wiktor UKS Koźminianka
Różyńska Karolina ALKS STAL
Różyńska Nikola ALKS STAL
Rumiński Kamil UKS Copernicus
Rutkowski Jakub Copernicus 
Rząca Magdalena BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Sajnok Szymon GKS Cartusia 
Seremak Klaudia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Seremak Patrycja BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Seremak Nikola BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Siwiec Sabina ALKS STAL
Smoliński Filip ALKS STAL
Soliński Jakub Mostostal
Sosiński Konrad KLTC
Staniszewski  Daniel Verva ActiveJet
Stróżyńska Julia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Szymczak Natalia UKS Mróz Colnago Jedynka 
Ścibior Jakub ALKS STAL
Śmieszek Jakub KK Tarnovia
Śmieszek Norbert KK Tarnovia
Średzińska Agata ALKS STAL
Trzebińska Aleksandra USK Koźminianka
Walkowiak Kacper UKS Copernicus
Wawrzyniak Karol UKS Copernicus
Wielowska Nikola BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Wiszniewski Kacper GKS Cartusia
Woźniak Aleksandra BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Wójciak Kacper Cartusia
Zabiszak Paulina UKS Limaro
Zajko Patryk Copernicus 
Zieliński Marceli ALKS STAL
Żegleń Viktoria UKS Limaro
Żygadło Kacper KK Tarnovia
Castaldo Alex GK Piast
Czyszczewski Emil KLTC 
Czyszczewski Marcin KLTC 
Danilczuk Pamela BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Daszkiewicz Bartosz KLTC 
Filipczak Oskar GK Piast
Kaczkowska Justyna UKKS Imielin Team
Korczyński Borys KK Tarnovia
Kowal Łukasz KKS
Kucharski Bartosz GK Opty
Lewandowski Michał UKS Copernicus
Łączkowski Cezary TKK Pacific Nestle Fitness Team
Miłek  Mateusz Piast 
Pawlak Tobiasz  KK Tarnovia
Pazik Patryk ALKS STAL
Petri Paulina KS Społem
Rajkowski Patryk UKS Limaro
Reich  Oskar ALKS STAL
Rochna Daniel UKS Copernicus
Rudyk Bartosz ALKS STAL
Rudyk  Mateusz UKS Moto Agbud
Ruta Krystian KK Tarnovia
Sibiak Nikola BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Soliński Patryk Mostostal
Sójka Mikołaj KK TARNOVIA
Stanisławek Piotr ALKS STAL
Szyszka  Julia ALKS STAL
Tomaszewski  Krzysztof LUKS TRÓJKA
Urbański Wojciech UKS Copernicus
Zaleśny Paweł KK Tarnovia

 

Wykaz szkolonych zawodników (kadra narodowa)
Kaczkowska Justyna UKKS Imielin Team
Pawłowska   Katarzyna BOELS DOLMANS
Pietrzak  Łucja MAT ATOM DEWELOPER
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik  Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Płosaj  Nikol UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik
Ratajczak Alicja UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik
Banaszek Alan CCC Sprandi Polkowice
Bielecki  Maciej Piast Szczecin
Graczewska Monika BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Jagodzińska Julita KK Tarnovia
Jasińska Edyta TKK Pacific Nestle Fitness Team
Karwacka Marlena BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kuczyński  Kamil Piast 
Lewandowski Michał Copernicus
Lipa Mateusz ALKS Stal
Łoś Urszula ALKS Stal
Maksel  Krzysztof ALKS Stal
Miłek  Mateusz Piast 
Pszczolarski Wojciech TUFO 
Rajkowski Patryk UKS Limaro
Różyńska Nikola ALKS STAL Grudziądz
Rudyk  Mateusz ALKS STAL Grudziąsz
Rutkowska Natalia TKK Pacific Nestle Fitness Team
Sajnok Szymon Attaque Team Gusto
Sarnecki  Rafał ALKS Stal
Staniszewski  Daniel  
Tekliński Adrian TUFO 
Tołomanow  Aleksandra ALKS Stal
Zieliński  Damian Piast Szczecin