Akcje Szkoleniowe

Kadra  Akcja Szkoleniowa  Miejsce  Data 
Szosa Elita Kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Girona/Hiszpania 24.01-4.02.2017
Szosa Juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Biograd/Chorwacja 1-12.03.2017
Szosa Juniorki Zgrupowanie szkoleniowe Riva del Garda/ Włochy 6-23.03.2017
Szosa Juniorki Wyścig szosowy Włochy 18-19.03.2017
Szosa Juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Belgia 19-25.03.2017
Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Belgia 25-27.03.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Belgia 23-27.03.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Holandia 12-16.04.2017
 Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Francja 5-10.04.2017
 Szosa Młodzieżowcy Kobiety Wyścig szosowy  Czechy 25-30.04.2017 
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Czechy, Węgry, Słowacja, Polska 26.04-5.05.2017
Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Czechy 3-8.05.2017
Szosa Młodzieżowcy Kobiety Wyścig szosowy Szwajcaria 19-22.05.2017
Szosa Młodzieżowcy Wyścig szosowy Czechy 30.05-5.06.2017
  Szosa Juniorzy Wyścig szosowy Niemcy 7-12.06.2017
       
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 10-29.01.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Calpe/Hiszpania 10-31.03.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja szkoleniowa Pruszków 11-13.01.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.01.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 13-15.01.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Żyrardów 6-12.01.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów   16-26.01.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Los Angeles 20.01-13.02.2017
Tor średni dystans juniorów Konsultacja szkoleniowa Pruszków 24-26.01.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 28.01-27.02.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 27-29.01.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 1-8.02.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 6-8.02.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 9-12.02.2017
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Cali/Kolumbia 9-20.02.2017
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Cali/Kolumbia 13-19.02.2017
Tor sprint mężczyzn Puchar Świata Los Angeles 20-28.02.2017
Tor średni dystans mężczyzn Puchar Świata Los Angeles 21-28.02.2017
Tor średni dystans kobiet Puchar Świata Los Angeles 21-28.02.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Żyrardów 5-9.02.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 10-27.02.2017
Tor średni dystans mężczyzn Wyścig szosowy Rodos/Grecja 3-14.03.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów 7-16.03.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Girona/Hiszpania 6-24.03.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 5.03-2.04.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 17.03-2.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Kalisz 19-29.03.2017
Tor średni dystans mężczyzn Wyścig szosowy Kalisz 30.03-2.04.2017
Tor średni dystans kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 28.03-2.04.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie BPS Hong Kong 3-11.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Zgrupowanie BPS Hong Kong 3-11.04.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie BPS Hong Kong 3-11.04.2017
Tor średni dystans kobiet Mistrzostwa Świata  Hong Kong 12-18.04.2017
Tor średni dystans mężczyzn Mistrzostwa Świata  Hong Kong 12-18.04.2017
Tor sprint mężczyzn Mistrzostwa Świata  Hong Kong 12-18.04.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 10-14.04.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Żyrardów 3-10.04.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Zakopane 8-30.04.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 20.04-15.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 6-19.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 6-15.05.2017
Tor średni dystans juniorek Konsultacja szkoleniowa Pruszków 8-11.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-21.05.2017
Tor sprint kobiet Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-20.05.2017
Tor średni dystans kobiet Zawody Grand Prix Mińsk Mińsk / Białoruś 16-21.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 22-31.05.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Spała 23.05-15.06.2017
Tor sprint kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 23.05-08.06.2017
Tor sprint juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 23.05-08.06.2017
Tor średni dystans juniorzy Zgrupowanie szkoleniowe Zakopane 01-18.06.2017
Tor średni dystans kobiet Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 29.05-18.06.2017
Tor średni dystans juniorek Zgrupowanie szkoleniowe Zieleniec 05-18.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Dudenhofen/Niemcy 01-06.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe COS Spała 01-15.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 08-12.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 09-11.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Brno/Czechy 09-11.06.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.06.2017
Tor sprint juniorzy Konsultacja szkoleniowa Pruszków 12-15.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint kobiet Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint juniorzy Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint kobiet Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-24.06.2017
Tor sprint juniorzy Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 16-18.06.2017
Tor sprint mężczyzn Konsultacja szkoleniowa Pruszków 19-21.06.2017
Tor sprint mężczyzn Zawody międzynarodowe Cottbus/Niemcy 22-25.06.2017
Tor sprint młodzieżowców Konsultacja szkoleniowa Pruszków 26.06-02.07.2017
Tor sprint mężczyzn Zgrupowanie szkoleniowe Pruszków 26.06-03.07.2017


 

MTB Młodzieżowcy i Juniorzy  wyścig MTB  Haiming/Austria  20.04-24.04.2017
MTB Elita Zgrupowanie szkoleniowe Andora 11.06-04.07.2017
MTB Elita, Młodzieżowcy Mistrzostwa Świata w Maratonie MTB Singen/Niemcy  21.06-26.06.2017